Květen 2011

THE AMAZING RACE: AUSTRALIA

29. května 2011 v 23:15 | fullrose16 |  ČLÁNKY
Nejnovější 18. řada TAR skončila a 19. řada startuje jako vždy až na podzim. Dlouhou chvíli můžete vyplnit sledováním historicky první řady TAR: Australia. Jde o další verzi tohoto úspěšného formátu, který se uchytil ve více zemích. Po zhlédnutí první epizody TAR: Asia, která mě nijak neoslovila, jsem od sledování této verze rychle upustil a k australské verzi přistupoval se značnou skepsí. Pilotní epizoda si mě však získala velmi rychle.

Sympatické týmy, skvělý australský akcent a hlavně delší stopáž oproti americké verzi. Klasická epizoda tady trvá 60 minut, pilotní díl měl 70. Hostování se ujal Grant Bowler, který stejně jako Phil pochází z Nového Zélandu. Prozatím ale jen opakuje ustálené fráze, které všichni dobře znáte.


ALL STARS 2: VYŘAZENÝ TÝM E09

2. května 2011 v 0:52 | Zeck |  ČLÁNKY

Je to tady. Čekají nás poslední dva díly této historicky druhé All Stars řady, kterou jedni považují za nejlepší řadu ze všech, druzí ji naopak moc nemusí. Jedno je jisté, tentokrát se CBS zaměřila na velmi těžké zátarasy a objížďky a na cestování a přesunování po světe trochu pozapoměla. V této části závodu týmy musí zdolávat Evropu a každý díl se přesunují na jiné místa. Závěr závodu je tedy velmi napínavý a vyrovnaný. V 9. epizodě vypadl další ze silných týmů, který měl širokou základnu fanoušků. Pojďme se tedy podívat, jak tento tým odpovídal na otázky po skončení celého závodu.