ALL STARS 2: VYŘAZENÝ TÝM E06

12. dubna 2011 v 0:23 | Zeck |  ČLÁNKY

The Amazing Race 18 se dostal do půlky svého dění. Viděli jsme prozatím skvělé etapy, skvělé úkoly a zajímavé země a kultury. Tato řada patří mezi nejtěžší, protože soutěžící musí plnit velmi složité úkoly a produkce jim háže klacky pod nohy jak to jen jde. Prozatím vypadly velmi silné týmy a ten, který skončil v 6. epizodě patřil mezi ně. Překladatel fullrose16 si pro vás připravil druhý rozhovor s vypadnutým týmem, tak se pojďme podívat, co o svém působení v soutěži řekl po skončení řady.Margie & Luke: "Skoro jsme vzali trest"


Jak jste se rozhodli, že Luke udělá zátaras?
Luke: Máma se necítila dobře hned u toho prvního ochutnávání čaje. Takže jsme se dohodli, že bude lepší, když to udělám já. A jsem rád, že jsem to udělal. Nechtěl jsem, aby jí bylo špatně.
Margie: Zotavovala jsem se z otravy jídlem a v žádném případě jsem nemohla něco jíst nebo pít, dokud mi nebylo líp. Luke se sám nabídl, protože věděl, že se necítím nejlíp.

Bylo ti z toho čaje pak zle?
Luke: Cítil jsem hodně nafouklý. Nebylo jednoduché pít čaj čtyři hodiny.

Jakou jsi měl taktiku? Čichal jsi k některým?
Luke: Zkoušel jsem čichat, ale nepoznal jsem rozdíl. V té místnosti bylo tolik vůni, takže to bylo vážně těžké.


Zvažoval jsi vzít trest, když jsi tam byl poslední?
Luke: Jasně, byl jsem připravený to vzdát. Byl jsem plný, ale zároveň jsem chtěl najít ten správný a doufal jsem, že bychom mohli dohnat ostatní týmy a jeden z nich porazit cestou k zastávce.

Margie, co se ti honilo hlavou, když jsi viděla, jak Luke trpí?
Margie: Bylo utrpení to sledovat. Pořád se bál, že zklame mě nebo komunitu hluchých, ale vůbec nemusel. Pil čaj čtyři hodiny a jsem si jistá, že už to chtěl vzdát, ale nevzdal, protože mě nechtěl zklamat.

Jak moc ti pomohlo, že tě povzbuzovala obsluha?
Luke: Bylo to od nich moc milé! Znamenalo to opravdu hodně, obzvlášť potom, co jsme skončili poslední. Bylo vážně hezké mít podporu a věděli jsme, že musíme pokračovat.
Margie: Malí "čajoví muži" byli moc milí a drželi nám palce. Tleskali a povzbuzovali Luka a Flight Tima. A když Luke konečně dostal nápovědu, snažili se ho zvednout na ramena.


Proč jste se rozhodli dělat objížďku s uměním? Jak dlouho trvala?
Luke: Nápověda byla poměrně nejasná, takže jsme si nebyli jistí, co bude rychlejší. Ale úkol s Ganeshou byl blíž, takže jsme šli tam.
Margie: Taxikář nám řekl, že je to blíž než knížky. Dostali jsme se tam chvilku předtím, než skončili Flight Time a Big Easy.

Co řekl Flight Time, když vás objal?
Luke: Řekl, dobrá práce, a že by u těch čajů nevydržel tak dlouho jako já. To bylo od něj opravdu milé!
Margie: Myslím, že Flight Time a Big Easy jsou jediní lidé na Zemi, kteří chápali, čím jsi Luke prošel, protože Flight Time to zažil taky. Objal mě a řekl, že je na Luka velmi pyšný a byl překvapen jeho sílou a obdivuje ho. To byl pro mě jeden z nejlepších momentů závodu. Je to skvělý kluk.

Jak daleko jste byli za Globetrotters v zastávce?
Margie: Myslím, že asi 30 minut.

Jal byste porovnali tento závod s tím předchozím?
Luke: Mnohem těžší! Byl prostě fyzický vyčerpávající.
Margie: Oba byly úžasné, ale v 14. řadě jsme měli to štěstí, že jsme mohli závodit až do konce. Sledovat jak ostatní stále závodí, není taková zábava.

Co jste dělali do teď?
Luke: Trochu cestuji, z toho jsem opravdu nadšený. Přemýšlím o tom, že bych se vrátil na podzim do školy. Nechal jsem ji před dvěma lety, právě kvůli Amazing Race.
Margie: Zpět k normálnímu životu. Mám ve svém životě nového muže - no, ne tak úplně nového muže. Je to někdo s kým jsem vyrůstala a našel mě minulý rok na Facebooku. A jediný důvod proč jsem si založila Facebook je ten, že Luke řekl, že musím mít stránku pro své fanoušky. Dala jsem se tak dohromady s mým novým mužem, takže děkuji, Luku.rozhovor přeložil: fullrose16

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byli Margie & Luke vašim oblíbeným týmem?

ANO! 28.8% (15)
NE! 25% (13)
Měl(a) jsem je rád(a), ale fandil(a) jsem jiným. 34.6% (18)
Vysloveně mi lezly krkem. 9.6% (5)
Můj nejoblíbenější tým této řady. 1.9% (1)

Komentáře

1 Bara Bara | 13. dubna 2011 v 22:19 | Reagovat

Díky moc za překládání těchto článku, jsou opravdu zajímavé... :-)

2 Krtek Krtek | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 10:11 | Reagovat

Asi takhle nějak bych to pojal :o)

3 fevers fevers | Web | 9. září 2016 v 6:37 | Reagovat

okamžita online půjčka bez 1kc :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.