ALL STARS 2: VYŘAZENÝ TÝM E07

19. dubna 2011 v 0:04 | Zeck |  ČLÁNKY

Po týdenní pauze jsme znovu mohli zhlédnout novou epizodu The Amazing Race 18: Nevyřízené účty. Prozatím se produkce CBS se soutěžícími nijak nepáře, protože epizod, ve kterých se nevyřazuje jsme prozatím moc neviděli. Díky fullovi jsme zjistili, že poslední díl se bude vysílat 8. května, půjde o 11. epizodu a bude trvat hodinu a půl. To je ale prozatím daleko, teď se soustřeďme na nový překlad rozhovoru, který byl pořízen s vyřazeným týmem 7. epizody. Překlad znovu přináší náš "milovaný" (hehe) překladatel fullrose16!


RON & CHRISTINA:

"Byli jsme si velmi dobře vědomi našich fyzických možností"


Rone, jak dlouho jsi dělal zátaras?
Ron: Ztratil jsem pojem o čase, ale myslím, že několik hodin. Šel jsem špatně a našel jednoho sádhua na břehu řeky. Řekl jsem si: "Svatí muži jsou většinou poblíž posvátné řeky Gangy," takže jsem chodil podél řeky tam a zpět. Ale měl jsem se raději vrátit tam, odkud jsem začal a vydat se jinou cestou.

Někteří hráči spolupracovali. Proč ses s nikým nespojil?
Ron: Moje největší chyba bylo to, že jsem šel hned od začátku špatně. Cestou jsem viděl několik svatých mužů, ale ani jeden z nich nebyl ten, kterého jsem hledal. Kvůli tomu, že jsem šel špatně, jsem neviděl ostatní hráče. Tehdy mě mělo napadnout, že se mám vrátit, ale řekl jsem si: "Možná je to složitý úkol a musíme jít hodně daleko." Dát se s někým dohromady mě nenapadlo, bylo by to asi lepší.

Proč sis myslel, že se sádhuové koupali?
Ron: Myslel jsem, že se očišťovali od hříchů v Ganze.

Christino, co se ti honilo hlavou, když jsi čekala?
Christina: Kdykoliv, když čekáte na spoluhráče, doufáte, že mu to jde. Potom co se ukázali kovbojové, začal jsem být docela nervózní… Bylo těžké sledovat, jak se kovbojové vracejí a táta nikde. Pak to je hlavně o rychlosti a s tátou jsme si dobře vědomi našich fyzických možností. Nejsme tak rychlí jako oni. Bylo by těžké je vůbec dohnat, natož předběhnout.

Vybrali jste si rychlejší objížďku. Dalo se to poznat už z nápovědy, že bude rychlejší?
Christina: Popravdě jsme nad tím přemýšleli docela dlouho, protože jsme věděli, že jsme poslední. Vybrali jsme si dobře a nevzdali se. Bylo by snadné to vzdát, když jsme byli poslední, ale chtěli jsme si užít Váránasí naplno.

Do zastávky jste si vzali vodní taxi, což byl očividně pomalejší způsob. Jak dlouho to trvalo?
Ron: Myslím, že kolem 30 minut. Na řece měli rychlostní limit a to jsme si neuvědomili. Požádali jsme řidiče, aby jel rychleji, ale evidentně musel dodržovat předpisy.

Nepřemýšleli jste nad tím, že vyskočíte? Jako Vyxsin?
Christina: [Smích] Ne! Když jsem to viděla, nemohla jsem tomu uvěřit. Bylo nám řečeno, že vodní taxi je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Ramnagar Fort. Víte, závod je hodně o štěstí a možná, že vodní taxi nebylo nejrychlejší, ale věřili jsme lidem, kterých jsme se zeptali… Nevím, jestli bychom porazili Kenta a Vyxsin, kdybychom si vzali normální taxi. Dozvěděli jsme se, že jsme za nimi nebyli zase tak daleko. Dělali objížďku, která trvala déle, takže je to dost možné.

Rone, v předchozích epizodách jsi byl velmi náladový, ale zdálo se, že od Číny ses zklidnil. Co se
stalo? Zvykl sis na ty závodní podmínky?
Ron: Myslím, že ano. Byli jsme už více vyspaní. Dobře jsem se najedl, tak jsem se trochu uklidnil. Závod pro mě znamená hodně a chtěl jsem se ujistit, že Christinu nezklamu.

Proč jsi měl v Číně takový hlad?
Ron: [Smích] Už jen kvůli té vůni a způsobu přípravy. A ceně. Když to porovnám s Japonskem, v Číně se dalo koupit pouliční jídlo mnohem levněji. Dokonce i ty malé rybičky chutnali výborně!

Christino, slyšela jsem, že jste měli s Azariem svatbu. Blahopřeji!
Christina: Díky! Byla jsem nadšená, že mě rodiče doprovodili k oltáři. Takže ano, jsem vdaná a nemohla bych být šťastnější. Manželský život je skvělý!

Závodila bys znovu s Azariem?
Christina: [Smích] Jasně, okamžitě. Táta a já bychom závodili znovu určitě. Azaria a já bychom se té šance taky chopili. Závod opravdu milujeme a respektujeme. Máme soutěživého ducha a milujeme cestování, takže určitě.


rozhovor přeložil: fullrose16
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byli Ron & Christina vašim oblíbeným týmem?

ANO! 18.2% (6)
NE! 27.3% (9)
Měl(a) jsem je rád(a), ale fandil(a) jsem jiným. 39.4% (13)
Vysloveně mi lezly krkem. 6.1% (2)
Můj nejoblíbenější tým této řady. 9.1% (3)

Komentáře

1 unique beach wedding dresses unique beach wedding dresses | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 11:00 | Reagovat

Just stumbled upon your article and will review additional ones. Seems like real great stuff.
http://www.askdresses.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.