ROZHOVOR S BROOK & CLAIRE.

18. února 2011 v 20:58 | Zeck |  ČLÁNKY
g
Brook & Claire soutěžily v  The Amazing Race 17 a zanechaly dojem extrovertních, veselých, potrhlých a pohledných mladých žen. Získaly si spoustu fanoušků a je překvapivé, že se neobjevily v  historicky druhé All Stars řadě, která se začne vysílat již tuto neděli. Vstoupily přitom do povědomí i pro nezasvěcené diváctvo díky videu s "rozprsknutým melounem",  které oběhlo doslova celý svět a stala se z něj internetová senzace. Na našem blogu mají prozatím největší počet hlasů v oblíbenosti ze všech řad, pojďme si tedy přečíst krátký rozhovor, který s nimi byl udělán  po konci 17. řady. Rozhovor pro Vás přeložil fullrose16.
Brook & Claire


"Brook a Claire: Jsme hrdé, že jsme pomohly přepsat historii"

TVGuide: Jak daleko jste byly za Nat a Kat?
Brook: Moc ne! Asi 15 minut.
Claire: Netušily jsme, jestli jsme první nebo třetí. Vždy musíte běžet, jako byste byli poslední. Potom, co jsme skončily ten úkol ve studiu 7, řekly jsme si: "Panebože! Možná máme šanci to vyhrát! Šílený!"

TVGuide: Z toho, co jsme viděli, jste cestou do cíle neměly problémy s provozem.
Brook: Ne, ani trochu. To bylo fakt frustrující. Dostaly jsme se pozdě k tomu zdobení vozu, ale potom jsme vše ostatní zvládly rychle. Pak jsme si jen říkaly: "Člověče, kdybychom se tak k tomu vozu dostaly rychleji."

TVGuide: A co vás zdrželo?
Brook: Měli jsme problémy dostat se z mola. Vyskytly se komplikace s bezpečností a sundáním těch postrojů, to zabralo nějaký čas a tak jsme se zpozdily.

TVGuide: Ztratily jste čas při hledání hotelu?
Claire: Ne, vlastně jsme ho našly docela rychle. Byl to nápad Brook dostat se k nejbližšímu hotelu, protože jsme věděly, že každý hotel má přístup k internetu. Věděly jsme, že se nestačí spolehnout na taxikáře. Přijely jsme do hotelu a po chvilce jsme byly znovu na cestě.
Brook: A studiem jsme jen proletěly! To byla snad nejlehčí část celého závodu. Bylo to jen píp, píp, píp, píp, píp. Ve všech těch věcech jsme byly vážně rychlé.

TVGuide: Můžete slovy vyjádřit, jak jste byly nadšené ze setkání s Bobem Eubanksem?
Brook: Bože můj! On je něco jako modla moderátorů, takže jsme běžely k němu, má ten největší
úsměv na světě, od ucha k uchu. Chtěla jsem ho pěvně obejmout! A on: "Do toho, holky!" Byl
opravdu milý. Chtěla jsem s ním klábosit, ale neměla jsem čas! Říkala jsem mu: "Vy jste můj idol!"
A on na to: "Dobrá, teď musíte jít hrát hru." "Aha, vlastně závodíme o milion dolarů. Pokecáme později!"
Claire: Nemyslím si, že věděl, co čekat. Díval se na nás jak: Můj ty Bože! Šílenci!

TVGuide: Claire, zažila jsi toho hodně: meloun, slaňování, zvracení suši. Co bylo nejhorší?
Claire: Rozhodně meloun. Fuj. To bylo strašný. Teď už se cítím v pohodě, když se na ten klip dívám znovu a znovu. To se mohlo opravdu stát jen mně. [Smích] Celý obličej jsem měla úplně ztuhlý. Měla jsem modřinu pod pravým okem a opuchlý ret. Nevěděly jsme, co dělat, protože to byla první etapa. Přišel zdravotní tým a pak odešel. A vrátil se štáb s kamerou, takže jsme nevěděly, jestli jsem v pořádku a můžeme pokračovat. Myslela jsem, že Brook to vezme za mě, ale bohužel to nešlo. Pak jsme uviděly přicházet ostatní týmy a řekla jsem si: "No tak fajn, nohy mi stále fungují, tak pojďme na to." Držela jsem se za obličej, abych se ujistila, že tam stále je. Legrační je, že jsem teď těhotná a nemám chuť na nic jiného. Takže mám meloun doma v lednici a říkám si jen: "Vážně?" Fakt ironie.

TVGuide: Jaký byl konečný výsledek počítadla polibků?
Brook: Ztratily jsme se v tom. Myslíme, že to bylo kolem 11 až 13. Koho jsme políbily naposled? Myslím, že to byl Bob! Perfektní poslední polibek.
Claire: Nebo Phil. Mohl to být Phil na podložce.
Brook: Phil se nepočítá! Líbaly jsme ho každou etapu. Nemyslím, že nikdo z ostatních soutěžících na něj doslova skákal jako my. Musel si říkat: "Co se to děje?"

TVGuide: Co jste dělaly do teď?
Brook: Různé věci pro TV. Přestěhovala jsme se do L.A. a Claire mě navštěvuje, když může. Chceme pracovat na vlastní kolekci zavazadel a šperků.
Claire: Já jsem těhotná a budu mít kluka.

TVGuide: Už máte nějaké jméno? Co třeba Phil?
Brook: [Smích] Nebo TAR?
Claire: Ne! Pojmenujeme ho Cash. (peníze, hotovost)

TVGuide: Protože jste nevyhrály a teď je on vaše cena?
Claire: [Smích] Přesně!

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Zasloužila si Brook & Claire účast v All Stars 2?

ANO! 94.7% (36)
NE! 5.3% (2)

Komentáře

1 Petr Petr | 19. února 2011 v 16:36 | Reagovat

Myslím, že v TAR:UB nejsou jen proto, že je Claire těhotná... a cestovat s břichem kolem světa a zvlášť v takovejhlech podmínkách moc nejde. :)

2 MartinaUvirova MartinaUvirova | E-mail | Web | 15. listopadu 2012 v 14:09 | Reagovat

Tuto dvojici jsem měla opravdu ráda. Přišly mi potrhlé, ale tak nějak dobře střeštěné. Už na začátku soutěže jak Claire dostala tim melounem do hlavy, tak jsem si myslela, ža v soutěži skončí. Jsou to ale bojovnice a dotáhly to daleko.:))) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.