The Amazing Race 02 (soutěžní týmy)

31. ledna 2011 v 18:57 | Zeck |  AMAZING RACE S02
02

Představme si soutěžní týmy pro 2. řadu The Amazing Race. Tato řada je zajímavá hlavně tím, že už pomalu přechází do podoby, jakou známe dnes. První řada byla spíše takovou zkušební a mohli jsme v ní vidět, že tam spousta věcí nefunguje, ale i přesto měla své kouzlo. Tato řada je už plně profesionálně zvládnutá a je myšleno na každý detail. Druhá řada má ovšem stále starý styl střihu, proto vám občas může přijít nějáká epizoda zdlouhavá, jindy zase zbytečně usekávaná o zajímavé situace. Tato řada je kvalitní a doběh do finálové etapové zastávky snad nikdy nebyl těsnější. Můžete se zde těšit na vyhrocené situace, nevraživost, snad největší soupeření co jsem kdy v TAR viděl ale hlavně, na drsné potyčky a nadávky. Kdo si nakonec odnese 1 000 000 dolarů a všechny porazí v závodě kolem světa? Stáhni si u nás tuto řadu a zjisti to!


The Amazing Race 02 - Teams

BLAKE & PAIGE: Sourozenecká dvojce z Texasu. Paige říká, že spolu s bratrem tvoří dokonalý tým, protože se oba skvěle znají a dobře si uvědomují svoje slabé a silné stránky. Blake je v pohodě a říká, že jediné čeho se bojí je fakt, že by skončil druhý.

HOPE & NORM: Jsou manželé už patnáct let a pochází z Tennessee. Této soutěže se údajně zúčastní pouze díky svým chlapcům. Jsou prý naprosto normální rodina a lidé a se životem zápasí společně už spoustu let.

OSWALD & DANNY: Nejlepší přátelé z Miami Beach. Oswald: "do této soutěže jsme se přihlásili proto, že jsme jednoduše úžasní"... jsou prý skvělí parťáci a spolupachatelé a jediné čeho se bojí je společná jízda autobusem, protože: "7up se pije těžko, pokud jste si už zvykli na Šampaňské".

PEGGY & CLAIRE: Šedesátnice z jižní Karolíny, které milují turistiku a pohyb. Samy sebe pojmenovaly na tým "staré báby" a hodlají v závodě bojovat za všechny důchodce na planetě. Nejsou už nejmladší, ale jejich chuť po vítězství je stále velká.

GARY & DAVE: Bývalí spolubydlící z New Yorku. Jsou prý největší nepřátelé protože každý z nich je schopen zabít toho druhého. Prý se pořád hádají, ale hluboko pod kůží se respektují a rozumí si. Použíjí všechny dostupné prostředky, aby celý závod vyhráli.

SHOLA & DOYIN: Jednovaječná dvojčata z Alabamy, oba vystudovali psychologii. Stačí aby se na sebe podívali a hned vědí na co ten druhý myslí. Všichni od nich prý budou očekávat velké věci a skvělou týmovou práci a oni doufají, že je nezklamou.

MARY & PEACH: Rozvedená atletka a její sestra - nejmladší ze sedmi dětí. Peach popisuje, jak její starší sestra má vždy pravdu a vše pod kontrolou, ona tedy bude dělat to, co sestra přikáže. Ta dodává, že o její sestru se pořád někdo staral a s tím už musí být konec. Peach chce všem lidem a rodině dokázat, že tento závod zvládne.

TARA & WIL: Manželský pár z Los Angeles, který ovšem žije v odloučení a oba přemýšlí jak dál. Tara si není jistá zda jim to v této soutěži bude klapat, protože se často hádají a nerozumí si. Wil naopak optimisticky tvrdí, že pokud se osvědčí jako soutěžní tým, ještě k sobě můžou najít cestu.

CHRIS & ALEX: Kamarádi z Bostonu, kteří jsou nejlepší přátelé už od dětství. Oba se prý znají už od školy, jsou velmi soutěživí a chtějí všechno vyhrát, všechny ostatní hodlají nakopat do zadku.

DEIDRE & HILLARY: Opatrná matka a odvážná dcera, kterou po většinu času vychovával spíše otec. Hillary hodlá v závodě pořádně máknout a bude jednat rychle a její máma bude muset držet krok. Deidre se cítí dopředu podceněná a hodlá všechny překvapit.

CYNDI & RUSSELL: Školní láska, která vyústila v manželství, dnes slouží oba ve stejném kostele jako duchovní. Prý mají duchovní výhodu a budou se v závodě často modlit. Nehodlají prý Boha využít pro zpomalení soupeřů, ale pro vlastní úspěšnost.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Váš nejoblíbenější tým této řady?

BLAKE & PAIGE 36.3% (87)
HOPE & NORM 1.3% (3)
OSWALD & DANNY 27.1% (65)
PEGGY & CLAIRE 2.5% (6)
GARY & DAVE 3.8% (9)
SHOLA & DOYIN 2.9% (7)
MARY & PEACH 3.3% (8)
TARA & WIL 11.7% (28)
CHRIS & ALEX 9.2% (22)
DEIDRE & HILLARY 0.8% (2)
CYNDI & RUSSELL 1.3% (3)

Komentáře

1 prazak007 prazak007 | E-mail | 19. února 2012 v 7:29 | Reagovat

Škoda že už skoro před koncem vypadli Osvald s Dannym ty byli prostě nejlepší a ted tam sou samí blbci :-?

2 tereza tereza | E-mail | 3. srpna 2014 v 18:18 | Reagovat

nej týmy z 2.řady jsou 1. místo Tara a Wil 2.místo Blake a Paige 3.místo Mary a Peach :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.