Leden 2011

The Amazing Race 02 (soutěžní týmy)

31. ledna 2011 v 18:57 | Zeck |  AMAZING RACE S02
02

Představme si soutěžní týmy pro 2. řadu The Amazing Race. Tato řada je zajímavá hlavně tím, že už pomalu přechází do podoby, jakou známe dnes. První řada byla spíše takovou zkušební a mohli jsme v ní vidět, že tam spousta věcí nefunguje, ale i přesto měla své kouzlo. Tato řada je už plně profesionálně zvládnutá a je myšleno na každý detail. Druhá řada má ovšem stále starý styl střihu, proto vám občas může přijít nějáká epizoda zdlouhavá, jindy zase zbytečně usekávaná o zajímavé situace. Tato řada je kvalitní a doběh do finálové etapové zastávky snad nikdy nebyl těsnější. Můžete se zde těšit na vyhrocené situace, nevraživost, snad největší soupeření co jsem kdy v TAR viděl ale hlavně, na drsné potyčky a nadávky. Kdo si nakonec odnese 1 000 000 dolarů a všechny porazí v závodě kolem světa? Stáhni si u nás tuto řadu a zjisti to!

The Amazing Race 17 (trasa závodu)

31. ledna 2011 v 17:23 | Zeck |  AMAZING RACE S17
pit stops 17

Zde je jednoduchá mapa světa, kde jsou vyznačené jednotlivé země, kam závod zavítá. Pro méně zeměpisně znalé lidi jsou dole vypsány názvy zemí. Pokud nechcete vědět kam týmy vítr zavane, raději tento članek nestudujte, slouží hlavně pro nerozhodné diváky, kterým by mohl pomoci k výběru řady, kterou si stáhnou. Zároveň tímto prvkem na našem blogu vyčerpáváme poslední informace, které divákům můžeme nabídnout. Pokud máte návrhy, které byste tady chtěli vidět, dejte vědět.
The Amazing Race 17 - pit stops

DATUM ZÁVODU:
Start:.. 26. května 2010
Cíl:..... 15. června 2010

Týmy navštívily 4 kontinenty, 10 zemí, 30 měst. Celková trasa závodu činila 51 498 km.

01. etapová zastávka: USA -> VELKÁ BRITÁNIE (ANGLIE)
02. etapová zastávka: ANGLIE -> GHANA
03. etapová zastávka: GHANA
04. etapová zastávka: GHANA -> ŠVÉDSKO
05. etapová zastávka: ŠVÉDSKO -> NORSKO
06. etapová zastávka: NORSKO -> RUSKO
07. etapová zastávka: RUSKO
08. etapová zastávka: RUSKO -> OMÁN
09. etapová zastávka: OMÁN -> BANGLADÉŠ
10. etapová zastávka: BANGLADÉŠ -> HONG KONG
11. etapová zastávka: HONG KONG -> JIŽNÍ KOREA
12. etapová zastávka: JIŽNÍ KOREA -> USA

The Amazing Race 18 (CZ titulky)

29. ledna 2011 v 16:33 | Zeck |  AMAZING RACE S18
( TVrip ze CBS, CZ titulky od fullrose16 )
SÉRIE JE ÚPLNÁ!
The Amazing Race 18 - All Stars 2, teams

The Amazing Race 18 - "Nevyřízené účty" byl vysílán na jaře roku 2011 a závodilo v něm 11 týmů z šesti předešlých řad. Šlo tedy o historicky druhou All Stars řadu, která proti sobě postavila ty nejlepší, nejoblíbenější a nejzajímavější týmy z řad 12. - 17. a oslavila tím 10 let od vzniku tohoto pořadu. Ten za svojí historii dokázal posbírat množství cen EMMY za "nejlepší reality-show roku" a porazil tak Survivor, který vysílala rovněž stanice CBS. The Amazing Race je v současnosti jedničkou v USA, ale celosvětově boduje mnohem více Survivor. V Evropě vznikly různé mutace na americkou verzi, ale žádné nebyly tak úspěšné. Co se srovnatelné kvality týče, pak pouze The Amazing Race Asia dokázala kvalitně napodobit tuto originální soutěž.

Podrobnosti o soutěžících této již 18. řady zjistíš zde. Kdo z těchto týmů získá zpět peníze, slávu a respekt? Kdo procestuje svět za 20 dní a vydělá si pohádkové peníze v doposud nejtěžší řadě ze všech? Stáhni si u nás tuto řadu a zjisti to! Hlasuj v anketě komu jsi fandil. ;-)


STAHUJ THE AMAZING RACE 18 - ALL STARS 2:
Nové díly se zde budou objevovat vždy den po odvysílání na CBS. O uploady nových epizod se bude starat naše uploadující ESO bobby.cz. Titulky na nové epizody očekávejte cca. do týdne po odvysílání epizody. Pokud chcete přispět do diskuze, vyvarujte se prosím případných spoilerů, abyste nekazili zážitek ostatním fanouškům The Amazing Race, kteří danou epizodu ještě neviděli.

EPIZODA 01: "Skloňte se a vydržte"


EPIZODA 02: "V životě jsem nevypadala tak hloupě"


EPIZODA 03: "Zřejmě jsme měli mnoho zlých duchů"


EPIZODA 04: "Tohle je nejblbější den vůbec"


EPIZODA 05: "Nekaž nám basketbalový zápas"EPIZODA 06: "Cítím se jako opice v cirkusovém průvodu"EPIZODA 07: "Nezaplatí vám, pokud nevyhrajete"EPIZODA 08: "Chováš se jako psychopat"


EPIZODA 09: "Jsme dobří Američané"EPIZODA 10: "Příliš mnoho kuchařů v kuchyni"


EPIZODA 11: FINÁLE