KRÁSNÉ VÁNOCE!

24. prosince 2010 v 2:39 | Zeck |  ČLÁNKY
.


Na co se těšit ohledně reality-show v příštím roce a hlavně zde na blogu?

Nejdůležitější datum pro všechny fanoušky The Amazing Race je jednoznačně 20. únor 2011. To je den, kdy startuje celkově druhá All Stars řada a kde se Vám představí nejoblíbenější a nejlepší týmy z řad předchozích. Na tomto blogu jednoznačně vede v oblíbenosti tým Jet & Cord, proto jsem nesmírně zvědavý, jak si tento tým povede. Jak to bude s překladem řady se bohužel ještě neví. Lidi, kteří neumí anglicky a na titulkách jsou existenčně závislí, mají dvě možnosti. Buďto si budou muset počkat, až danou řadu odvysílá naše spása AXN (což může trvat až rok) a nebo se najde překladatel, který tuto řadu bude pravidelně překládat a divák tak bude mít rozestup od US vysílání cca. týden. Pevně doufám, že se fullrose16  znovu ujme této role, protože jeho titulky jsou nesmírně kvalitní a s paskvilem z již jmenovaného AXN se nedají vůbec srovnávat!

(aktualizace: fullrose přislíbil překlad 18. řady !!!)

The Amazing Race 19 odstartuje někdy po prázdninách, nejspíše v září. Pokud jste zároveň diváky Survivora, čeká Vás speciální řada, vysílaná rovněž na jaře s podnázvem "Redemption Island". Nepůjde o nic jiného, než o to, že vyloučený hráč z kmene bude vykázán na opuštěné místo, kde bude pobývat sám do té doby, dokud nebude vyřazen další. Tito dva si to pak rozdají v soutěži o přežití a vítěz se vrátí zpět do hry, kde bude moci zavařit lidem, kteří ho vyrazili. Poražený definitivně opustí hru. Je to zcela přelomová událost, která se buďto osvědčí, nebo naprosto zkazí celou řadu. Je to jednoznačně nejcitelnější zasažení do pravidel hry od zavedení tajných imunit. Okolo této řady se navíc hojně spekuluje o návratu Roba Mariana (Boston Rob), kterého jste mohli sledovat v The Amazing Race 7 a 11, a proti němu by se měl postavit Russell Hantz. Půjde rozhodně o mimořádnou podívanou a proto Vás na ní upozorňujeme. ;-)

Situace s blogem se má velmi dobře. Návštěvnost tohoto blogu je okolo 70 lidí denně! To je skvělé číslo když přihlédneme k tomu, jak málo lidí v ČR ví o této soutěži.  Zároveň to ukazuje na to, že jste spokojení s tímto blogem a soutěží a stahujete řady, které jste ještě neviděli! To mě nesmírně těší a jsem rád, že tento blog plní účel, pro který byl vytvořen. Blog jsem založil v říjnu a pak se ho snažil různě dolaďovat, toto je konečný vzhled i obsah blogu, postupně sem budu přidávat různé zajímavosti, články a pod. Vše podle toho, jestli budete mít zájem.

Za the-amazing-race-cz Vám přeji krásné Vánoce a šťastný Nový rok!

Zeck

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zack Zack | 27. prosince 2010 v 14:25 | Reagovat

Super článek, super nový vzhled. Miluju větu "svět na Vás čeká" kterou jsi použil v zápatí. 5* to you. :)

2 Zeck Zeck | E-mail | Web | 27. prosince 2010 v 22:51 | Reagovat

Zack: Díky za pochvalu kámo ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.