The Amazing Race 01 (soutěžní týmy)

27. listopadu 2010 v 5:41 | Zeck |  AMAZING RACE S01
season 1

Pojďme si představit soutěžící pro 1. řadu The Amazing Race, kteří procestovali celý svět za jeden měsíc a dva z nich si vydělali 1 000 000 dolarů. Tato série je šílená, šílená v tom smyslu, že samotní hráči absolutně nevěděli, jak se tato soutěž vlastně hraje a co všechno potřebují. Je krásně vidět, jak se ještě dnes drží týmy okoukaných triků z první řady. Zatímco jedni absolutně netušili, co vlastně udělají a místo na rychlost se soustředili na to, aby nejvíce ušetřili (preferování hodinové jízdy vlakem, místo desetiminutového taxíků), druzí jeli od začátku až do konce naplno a nekoukali napravo ani nalevo. Dnes tak hrají všechny týmy, ale v této řadě tomu tak nebylo. Pokud jste viděli tuto řadu, hlasujte v anketě o nejoblíbenější tým.
The Amazing Race 01 - teams

PAUL & AMIE: Nedávno zasnoubený pár, který spolu začíná sdílet společnou domácnost. Amie říká, že takovéto výzvy jejich vztah potřebuje, aby navzájem otestovali čeho jsou schopní. Paul s apatií dodává, že to jejich vztah buďto posílí, nebo naprosto zlikviduje.

DREW & KEVIN: Členové stejného studentského spolku a 17 let nejlepší přátelé. Drew říká, že v rámci přípravy na závod nepohnuli ani prstem. Říkají, že jednoznačně budou reprezentovat hnusné Američany, takže je určitá možnost, že vyvolají mezinárodní incident.

ROB & BRENNAN: Nejlepší přátelé a zároveň kolegové z právnické firmy. Říkají o sobě, že mají skvělé vzdělání, skvělou fyzičku, skvělou práci a ohodnocení. Na tom prý ale vůbec nesejde, pokud se ocitnou hladoví a opuštění v nočních ulicích Bangladéše.

FRANK & MARGARITA: Manželé a zároveň rodiče malé dcerky. Současně žijí odděleně, ale doufají, že se ještě dají dohromady a usmíří se. The Amazing Race by měl být první impuls pro nový začátek. Frank říká, že tento závod bude pomyslnou křižovatkou a Margarita ho doplňuje, že už spolu nejsou 10 měsíců a bude velmi těžké se po tak dlouhé době zase sblížit.

KIM & LESLIE: Svobodné učitelky a kamarádky. Jedna říká, že jsou absolutně psychicky připravené na to, co příjde, nic je nemůže překvapit a dostat. Druhá už tolik nadšení nesdílí a svěřuje se, že je z malého městečka a nejvíce se v závodě bojí smrti.

DAVE & MARGARETTA: Manželský pár, který je spolu už 40 let. Zatímco Margaretta vypráví o svém manželovi, že je občas až nehorázně panovačný, přičemž ona nesnáší rozkazy. On jí chválí a říka, že je naprosto úžasná a neumí si bez ní představit svůj život.

NANCY & EMILY: Konzervativní matka rebelská dcera. Emily vypráví, jak nad ničím moc dlouho nepřemýšlí a jedná impulzivně. Matka jí evidentně moc nevěří a říká, že občas její dcera nepoužívá mozek a to by je mohlo dostat do nepřijemných situací.

LENNY & KARYN: Chodí spolu, ale zároveň uvažují o svatbě. Lenny chce vyhrát tuto soutěž a 1 000 000 dolarů, aby mohl  Karyn koupit "hezký" svatební prsten. Ta dodává, že je hrozně soutěživá a ambiciózní, proto jí musí vždy někdo trochu krotit. 

MATT & ANA: Oba dva sloužili v armádě, kde se poznali a také vzali. Ana má ze sebe radost a vypráví, jak jsou všechny ženy v její rodině tvrdohlavé a panovačné, jejímu partnerovi se to údajně líbí. Matt celkem souhlasí a přihazuje další chválu když vypráví o její bystrosti a inteligenci.

BILL & JOE: Životní partneři, kteří spolu jsou už 14 let. Říkají, že se jmenují tým "Guido", podle jejích psa. V závodě  se budou řídit heslem, že člověk nepotřebuje být nejrychlejší, nebo nejsilnější, postačí, když bude nejbystřejší. 

PAT & BRENDA: Pracující matky, které se rozhodly prožít dobrodružství. Říkají, že chtějí reprezentovat všechny matky milující své rodiny a manžely, ale zároveň chtějí zůstat samy sebou. Jejich manželé prý nebyli moc nadšení, když se jim oznámilo, že jim manželky odjednou na cestu kolem světa, prý si to ale vydupaly a teď mohou zažít tento závod.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Váš nejoblíbenější tým této řady?

PAUL & AMIE 1.7% (4)
DREW & KEVIN 14.5% (35)
ROB & BRENNAN 18.6% (45)
FRANK & MARGARITA 18.6% (45)
KIM & LESLIE 1.7% (4)
DAVE & MARGARETTA 4.1% (10)
NANCY & EMILY 30.2% (73)
LENNY & KARYN 2.9% (7)
MATT & ANA 0.8% (2)
BILL & JOE 6.2% (15)
PAT & BRENDA 0.8% (2)

Komentáře

1 TASHA TASHA | 28. listopadu 2010 v 22:50 | Reagovat

Rob a Brennan byli asi nejvíc sexy chlapy v TAR...

2 Martina Martina | E-mail | 24. ledna 2012 v 20:45 | Reagovat

Bill a Joe - nesnesitelně slizcí a podlí, škoda, že se nemohlo vyřazovat za slizkost (ještě nevím, kdo vyhrál, ale už teď mě znepokojuje, že jsou v poslední pětici...)
Soutěž je to bezesporu zajímavá, ale z toho chování Američanů je mi zle...ve většině dílů, co jsem zatím viděla, se bez výjimky chovali děsně zhýčkaně a povýšeně,  často jednali s jinými lidmi jen jako s póvlem...jako s pouhými prostředky k jejich výhře, místo aby s nimi jednali jako s lidmi sobě rovnými. :-? Doufám, že tou soutěží dostali pořádnou lekci.

3 Martin Martin | 25. ledna 2012 v 22:30 | Reagovat

Jojo, dneska jsou předposlední :-D

4 Zdeňka Zdeňka | 26. ledna 2012 v 0:35 | Reagovat

Spoiler!!!! - další díly pro diváky Nova Cinema!!!!!!!

Ačkoli první řadu taky sleduji na Nova Cinema (ty starší řady budu sledovat tam a novější na internetu), tak jsem si nemohla pomoct a musela jsem si zjistit, kdo vyhrál. Tak pozor, dál nekoukejte, pokud to také nechcete vědět i když jména vítězů neřeknu. Je to v pohodě. Joe a Bill to nebyli. Jinak Nancy a Emily zde vyhrávají v anketě, ovšem v zítřejším díle udělají asi pěkně blbou chybu, i když na to určitě měli důvod a to je bude stát postup do dalšího kola a odejdou ze soutěže. Kvůli tomu budete muset Team "Guido" ještě několik dalších dílů vidět :-( Jinak by totiž vypadli. A pak se nekoukat na 11. řadu, která je plná soutěžících z předešlých řad a také tohoto týmu, ovšem musím podotknout, že v této řadě jsou ti dva už docela v pohodě a myslím, že jim o tu výhru už ani tak moc nejde. Aspoň z toho, co jsem zatím viděla.

5 Zdeňka Zdeňka | 26. ledna 2012 v 0:38 | Reagovat

A pokud umíte anglicky, zde si můžete přečíst zajímavosti ze soutěže, prý po skončení první řady Emily a Brennan se rozešli se svými polovičkami a začali spolu chodit. Docela by mě zajímalo jestli to vydrželo, asi ne, ale je to zajímavé :)

http://www.imdb.com/title/tt0285335/trivia

6 qw qw | 24. dubna 2012 v 20:37 | Reagovat

:-D

7 chiffon beach dresses chiffon beach dresses | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 12:22 | Reagovat

Helpful material shared I'm really delighted to see this particular post. many thanks with regard to giving us nice info. Great walk-through. I enjoy this write-up.
http://www.askdresses.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.