ROB & AMBER - DĚTI CBS?

11. listopadu 2010 v 2:05 | Zeck |  ČLÁNKY
Boston Rob & Amber Brkich
Pokud jste pravidelnými diváky amerických reality-show, jména jako Boston Rob a Amber vám musí být minimálně povědomé. Tyto dva lidi "vytvořila" stanice CBS, díky které se poznali, dali se dohromady, vzali se a v současnosti mají malou dcerku. Zmapujme si účinkování těchto dvou lidí v amerických soutěžích při příležitosti, kdy se začíná mluvit o All Stars 2 a všechny odpůrce tohoto páru začíná polévat studený pot ohledně myšlenky na jejich opětovný návrat.

Boston Rob & Amber Brkich

!!! článek obsahuje spoilery !!!

Amber Brkich: Byla první sexy soutěžící v Survivorovi a postupem času jí následovalo spousta dalších dívek, které měly hlavně upoutat mužské diváctvo a pěvně je přikovat k obrazovkám. Amber soutěžila v řadě The Australian Outback, celkově druhé řadě této soutěže, která se konala v roce 2001. Tenkrát působila jako vyplašená mladá holka, která je z katolické rodiny a přesně tak se i chovala. Dá se říct, že soutěží proplula bez jediného zákeřného jednání a její největší spojenec byla Jerri Mantley, klidící se ze hry těsně před ní. Nakonec nedosáhla  žádného úspěchu a nedostala se ani do finále.

Rob Mariano: Ten soutěžil hned v další seriálové sezóně, tedy v roce 2002 a objevil se v sérii Marquesas. Hned od prvního dne bylo jasné, že Rob je vůdčí osobnost, která pokud nevede svůj kmen a nemá hlavní slovo, je schopný čehokoliv. Před soutěží se živil jako stavební dělník a tak měl a má celkem nadprůměrnou fyzičku, v této sérii se mu ovšem nedařilo a díky špatnému začátku jeho kmene vypadnul záhy po sloučení. Nemalou měřou si za to ovšem mohl sám, když odstřelil vůdce a nejsilnějšího člena kmene jen proto, že jím nebyl on. Za tak krátkou dobu  dokázal zaujmout hlavně svými tvrdými narážkami na ostatní soutěžící, svým vysokým egem a ještě stihl prožít románek s jednou soutěžící, kterou si dokonale omotal kolem prstu a evidentně se mu to zamlouvalo.

Australia & Marquesas

Boston Rob & Amber Brkich: Je jaro 2004 a v USA běží All Stars řada Survivora. Přizváno je celkem 18 hráčů, kteří zazářili v předchozích 7 řadách, nechybí ani Rob s Amber. Oba jsou v jednom kmeni a hned od prvního dne to mezi nimi jiskří. Postupem času se stali párem a dokonce si prožili "sex na plaží". To vše během soutěže, kde nikomu nemůžete věřit a každý vám je schopen vrazit nůž do zad. Rob a Amber ale vydrželi až do konce a došli společně do finále. Vše hlavně zásluhou Roba, který se neštítil žádných manipulací, lží a podrážení. Díky tomu propadl u poroty, vyslechl si příběhy o své ubohé osobě a nakonec prohrál. Při finálovém večeru ovšem požádal Amber v přímém přenosu o ruku a díky tomu vyhráli oba dva.


"Romber" v The Amazing Race: Je rok 2005 a Rob s Amber jsou přizváni na účast v závodě kolem světa v The Amazing Race 07. Oba nabídku přijímají a poprve soutěží jako jeden tým. Jejich počínání bylo více než dobré, protože byli schopní vyhrát drtivou většinu etap a tak si přišli k nemalým odměnám v podobě prvních míst v jednotlivých úsecích závodu. Potvrdili svojí extra fyzičku a nakonec skončili na skvělém druhém místě. 

All Stars, tentokrát v The Amazing Race: Aby toho nebylo málo, produkce je pozvala o dva roky později k další účasti v  tomto závodě a to přímo do All Stars. Tam opět převzali vůdčí postavení a díky Robovi a jeho schopnostem a inteligenci Amber dokázali vyhrát hned několik etap v první polovině závodu. Pak přišel úkol, v kterém se měli vypořádat se svojí minulostí z předešlé řady a na tom totálně pohořeli. Byli ze závodu vyřazeni bez touženého vítězství, pro které si přišli a Rob byl evidentně z míry. Sám totiž ještě nic nevyhrál a po vítězství v tomto závodě velmi toužil.

Heroes vs. Villains: Když už se zdálo, že tento pár si v televizním průmyslu odkroutil své, přišel rok 2010 a hvězdná série Survivora, která měla podtitul "hrdinové vs. zloduši" a přesně tam se Rob hodil, proto se zúčastnil už svého třetího Survivora, na kterého evidentně nestačil. Fyzicky sice dokázal přejet většinu jeho protihráčů i spoluhráčů, dokázal zajistit několik vítězství pro svůj kmen a dostat ho tak navrchol, ale bohužel pro něj narazil na nové prvky hry, které za jeho éry ještě nebyly a pakoval se ze soutěže těsně před sloučením kmenů.

Je podzim roku 2010 a už je spekuluje nejenom o All Stars 2 v The Amazing Race, ale i o hvězdné sérii Survivora, která by se měla celá odehrávat ve stylu Boston Rob vs. Russell Hantz. Je tedy možné, že v příštím roce uvidíme Roba opět v akci. Amber má doma malou holčičku, o kterou se musí starat, proto je jejich společná účast v All Stars 2 téměř mizivá, jenže pokud se podíváme, tak figurovali v každé All Stars řadě, kterou oddělení reality-show v CBS uspořádalo, proto člověk nikdy neví. Pokud se vyplní prognózy na speciální řadu v Survivorovi, pak se Rob objeví celkově po šesté v nejúspěšnějších reality-show na světě a to je buďto ukázka geniálního hráče, nebo protěžovaná první kategorie. Jaký máte pohled na věc? Hlasujte v anketě a diskutujte! :-)


Zeck, 11.11. 2010
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 next-topmodel next-topmodel | 13. listopadu 2010 v 13:11 | Reagovat

Lehce vyčpělý pár... Nějaké diváky jistě strhne,ale určitě to není takové eso v rukávu jako na začátku.Co se týče Roba a Amber myslím,že jsou opravdu inteligentní a vše si zasloužili,ale když už jste tu zmínili Russella tak ten to měl s produkcí asi pěkně domluvený... Tolik skrytých imunit by jeden člověk za dvě soutěže nikdy nenašel

2 Zeck Zeck | E-mail | Web | 13. listopadu 2010 v 14:18 | Reagovat

Naprosto s tebou souhlasím. Russell byl protěžován jednak tajnýma imunitama, ale  hlavně se vysloveně pro něj upravovala celá Samoa. Sloučení je toho důkazem, aneb "slučme ty kmeny, dokud z Foa Foa něco  zbylo, ať má Russell šanci něco udělat".

3 bobby_cz bobby_cz | 14. listopadu 2010 v 13:21 | Reagovat

Já osobně mám Roba s Amber rád, Robovi sem přál už v Markézách a ani v dalších řadách mě nezklamal. Ohledně názoru na Russela jsem na tom stejně, rozhodně si nemyslím, jako někteří ostatní, že je nejlepším hráčem.

4 MARTIN MARTIN | 18. srpna 2011 v 14:32 | Reagovat

Podle mě je Boston Rob, jednoznačně nejlepším hráčem, který kdy hrál. Poslední 22 řada je toho důkazem, v serii Heroes vs. Villains měl smůlu že ten trotl Tyson Apostol, nehlasoval jak měl, jsem přesvětčen o tom že by se dostal minimalně dokonce. Russell je prostě hajzlík, ale tu soutěž nikdy nevyhraje i kdyby se dostal pokaždé do konce, je to prostě MAGOR 8-)

5 Anyk Anyk | 6. listopadu 2011 v 20:29 | Reagovat

Dovolím si nesouhlasit s MARTINem... Boston Rob ve 22. řadě Survivora použil podobnou techniku jako měl Russel Hantz v Samoe, kde se objevil poprvé - Hantz tomu říkal "spojenectví blbých mladých holek" Rob to sice nikdy takhle nenazval a přibral i mladé kluky, ale nakonec si stejně nechal mladý holky... Podle mého názoru měl Russel v Samoe vyhrát, ten člověk, který vyhrál, si to ani za mák nezasloužil/a, protože udělal/a jen jeden jedinej významnej krok, jinak dřepěl/a na zadku a čekal/a, co se Russelovi podaří zařídit. Russel udělal několik velkých kroků (včetně nacházení imunit; s názorem, že mu je produkce dávala, se setkávám poprvé, protože mi přijde, že není zase tak těžké ty imunity najít, prostě hledáte na významných, zvláštně vypadajících místech...) a nakonec nevyhrál jen proto, protože porota byla naštvaná, že byli tak blbí a na Russela dali a postupně ztratili převahu, kterou nad ním a jeho bývalými soukmenovci měli... Uznávám, že sloučení tak brzy Russelovi do karet opravdu hrálo a bylo to více než okaté. Ale teď k 22. sérii, kde Rob a Russel byli jako hvězdní hráči - Rob měl veeeeelikánské štěstí. Kdyby se totiž dostal do kmene, kam se dostal Russel, nikdy by nevyhrál. Russelův kmen byl starší, byli tam jen 2 mladé holky, které k Russelovi úplně tupě ihned přilnuly, ale zbytek kmene byl starší a tím pádem i rozumnější a úsměv na ně neplatil a proto ho poměrně brzy vyloučili. Myslím, že to samé by v tomto kmenu čekalo i Roba, který je stejně nechvalně známý jako Russel. Rob měl prostě štěstí, že se dostal do mladého kmene, který neuvažoval logicky a jako by snad nikdo z nich nekoukal na předešlé řady a nevěděl, že Robovi se nedá věřit... Navíc myslím, že Rob lidem zbytečně lhal a podrážel je, viz. třeba Lexe v Allstar řadě. Neříkám, že Russel je bez chyby, ten zase hodně lidi urážel (také dost bezdůvodně) a třeba to, že jim pálil ponožky a vyléval vodu mělo být nějak potrestáno, ne odpuštěno jako by se nic nestalo, protože mu produkce fandí... Navíc mi to od Russela přišlo hloupé, proč takhle oslaboval tým, vždyť přeci potřebovali vyhrávat, a to jde těžko, když jsou dehydrovaní a mají odřené nohy z tenisek... (Já bych ho třeba potrestala tím, že kdyby jeho kmen vyhrál odměnu, on by se jí nemohl účastnit nebo že by se nemohl účastnit Survivorské aukce...) A na Russelovi mi také vadí to jeho přílišné sebevědomí, ta jeho představa, že je lepší než ostatní...

6 eva eva | 19. července 2012 v 13:41 | Reagovat

Mám je ráda a vždy jsem jim fandila. :-)

7 Michiko Michiko | 5. srpna 2012 v 17:50 | Reagovat

Absolutně nesouhlasím s Anyk. Srovnávat Roba a Russela je až urážlivé. Srovnávat krále s amatérem O_O ... Rob neměl pouze společenstvo blbých mladých holek, ale získal si absolutně celý kmen. Má charizma  jak prase a v táboře maká jako šroub, v soutěžích také dominuje a to nemluvím o hádankách apod. Russel naproti tomu dělá v táboře s prominutím ho*no, v soutěžích také moc nevyniká a o skládačkách bych také pomlčela, naopak umí kmen jen rozvracet. Takže jsou oba jak oheň a voda. Ve 22 měl Rob nejspíše štěstí v jakém kmeni skončil, ale upřímně si myslím, že i kdyby skončil v tom druhém, tak by si je dokázal získat, přece jen, jak říkám, Russel se snaží vždy jen o 2 spojence, to mu stačí, kdežto Rob si získává všechny, je kamarádský, rozdává úsměvy, v táboře pořádně maká a radí. Navíc je v soutěžích obrovskou výhodou. ;-) Russel je proti němu jen neschopný blb, který se ani není schopný  poučit z předchozích chyb. Rob má hold charisma jak málokdo, nevyčítám, že si získal ty ve 22, jelikož si byl získat i ostřílené hráče v Heroes vs. Villains...Tam prohrál jen kvůli stupiditě Tysona a Couchově pobláznění černou vdovou, ale myslím, že kdyby to neposral Tyson, tak se ani Couch nedostane na scestí... O_O

8 MartinaUvirova MartinaUvirova | E-mail | Web | 16. října 2012 v 10:45 | Reagovat

Roba a Amber jsem zažila pouze v TAR, ale už tam mi nebyli moc sympatičtí, hlavně teda Rob.Byl typicky vůdčí osobnost, což není špatné, ale to jak se kolikrát choval k Amber se mi nelíbilo.Takové chování odsuzuji. Ale co se týče soutěže tak úkoly plnili dobře.

9 cheap wedding dress cheap wedding dress | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 12:33 | Reagovat

Good post. Just posted to my facebook.
http://www.askdresses.org

10 Míša Míša | E-mail | 17. dubna 2013 v 18:13 | Reagovat

No popravdě mám oba strašně moc ráda strašně moc jim fandím úlplně ve všem jak ve hrách tak ve vztazích a samozdřejmě v rodině.Doufám jenom že se ještě někdy někde zaregistrují do soutěže chci je ještě vidět ana 100procent jim budu fandit.

11 Bella Bella | 23. dubna 2013 v 18:28 | Reagovat

Miluji Roba

12 Bella Bella | 23. dubna 2013 v 18:29 | Reagovat

Amber a Rob jsou nej!!!! :-D  :-)

13 LOLA LOLA | 23. dubna 2013 v 18:29 | Reagovat

To je fakt

14 Bella Bella | 25. dubna 2013 v 15:00 | Reagovat

Jak se máte lidi????

15 Mistr ex Mistr ex | 25. dubna 2013 v 15:01 | Reagovat

Je mi z vás na b. :-!  :-!  :-!  :-!  :-!

16 Bella Bella | 25. dubna 2013 v 15:02 | Reagovat

Mě s tebe taky a to blbí méno jaký máš!!!
Mistr ex cccccccccc :-!

17 Mistr ex Mistr ex | 25. dubna 2013 v 15:03 | Reagovat

Di někam Bellooo!!!!
už bys měla sklapnout :-x

18 Bella Bella | 25. dubna 2013 v 15:04 | Reagovat

Kolik ti je Mistře exi????

19 Mistr ex Mistr ex | 25. dubna 2013 v 15:05 | Reagovat

mĚ JE 23 A TOBĚ ???

20 Bella Bella | 25. dubna 2013 v 15:05 | Reagovat

Mě je 24 a kde bydlíš?

21 Mistr ex Mistr ex | 25. dubna 2013 v 15:06 | Reagovat

Si padlá na hlavu ne neřeknu :-P  :-P  :-P  8-)

22 Bella Bella | 25. dubna 2013 v 15:06 | Reagovat

[:tired:]  [:tired:]  [:tired:]

23 Mistr ex Mistr ex | 25. dubna 2013 v 15:07 | Reagovat

Jsi jak 5 letá hahaha možná ti tolik je!! :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :D  :D  :D  :D  :D  :-)  :-)  :-)

24 Bella Bella | 25. dubna 2013 v 15:08 | Reagovat

Di někam loučím se:-)

25 Mistr ex Mistr ex | 25. dubna 2013 v 15:08 | Reagovat

papapa

26 Bella Bella | 13. května 2013 v 17:24 | Reagovat

Ahojky

27 Mistr ex Mistr ex | 13. května 2013 v 17:25 | Reagovat

Už zase Bella fuj :-!

28 Bella Bella | 13. května 2013 v 17:26 | Reagovat

Už zase Mistr pablb :-D  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!

29 Bella Bella | 13. května 2013 v 17:27 | Reagovat

Já miluji Roba :-)  :-D  :D

30 Mistr ex Mistr ex | 13. května 2013 v 17:27 | Reagovat

Já miluji Amber

31 Andrea Andrea | 7. prosince 2013 v 13:12 | Reagovat

já sem strašnej blázen do Kdo přežije a Amber a Rob jsou moji největší favoroti a oba vybráli jeden milion dolarů a taky oba dostali auto a rob 2x nebo 3x vyhrál cenu za nejlepšího hráče. A byli i v amazing race a mají tři dcerky! jsou fakt super ještě lepší pár než Amanda a Ozzy

32 domča domča | 1. ledna 2014 v 22:35 | Reagovat

4 komentář jsi Marti Líbal co tak to je jasný  a souhlasím s Anyk-máš pravdu

33 domča domča | 1. ledna 2014 v 22:36 | Reagovat

ale jsou užastný :-)  ale Parvati je pro mě lepší ale i Amber a Rob  patří k mým nejoblíbenějším :-D

34 Nejky Nejky | 11. července 2014 v 19:52 | Reagovat

Jsou prostě nejlepší :3333 :-)

35 Milan Milan | 21. ledna 2015 v 12:33 | Reagovat

Kdyz tu srovnavate roba a rusla tak je tu jedine mozne a to kdyz byli spolu v jednom tymu kde zaznelo kdyz nejsi se mnou jsi proti me. No a vsichni vime kdo tento kmen opustil jako prvni a nezalezi jakou technikou proste ten chudacek rob zmizel a jeste koukal jak veverka.  Ve 22 muzeme jen spekulovat ale priklanim se take k tomu ze rob mel stesti do jakeho tymu se dostal. Rozhodne se mi helibilo kdyz rusel vyleval vodu a palil ponozky ale jeho hra byla pro me nejzabavnejsi ze vsech, srandovni je ze ve 22 to robovi dali za to ze hral hru a v hrdinech to dali pipce rusla protoze nedokazali uznat ze rusel byl proste lepsi :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.