The Amazing Race 17 (soutěžní týmy)

31. října 2010 v 2:22 | Zeck |  AMAZING RACE S17
S17

Představme si soutěžní týmy pro 17. řadu této soutěže. Pokud má nějáká série šílený rozjezd plný vtipných situací a nadšených týmů ze závodu, pak je to právě tato. Soutěží zde vesměs sympatické týmy,  z kterých si každý vybere svého favorita. Po dlouhé době je v tomto závodě více žen, než mužů. Je zde také představena naprostá novinka v celé soutěži. Kdo nakonec dorazí do poslední etapové zastávky jako první, vyhraje závod kolem světa a odnese si 1 000 000 dolarů? Stáhni si u nás tuto řadu a zjisti to! Také hlasuj v anketě o nejoblíbenější tým této série a napiš do diskuzí své dojmy z hráčů.

The Amazing Race 17 - TEAMS

BROOK & CLAIRE: Moderátorky prodejního kanálu z Rena v Nevadě. Claire vypráví, jak se s Brook setkaly a poznaly při práci pro národní prodejní kanál, který skrze televizní obrazovky nabízí nejrůznější věci. Brook nadšeně doplňuje, že je prodejní zkušenost a komunikace s lidmi dobře připravila na tento závod. Dokáží obě skvěle manipulovat a když je potřeba, prý dokáží i prodat led Eskymákovi. 

NICK & VICKI: Randící pár z Las Vegas v Nevadě. Nick říká, že když se na ně kdokoliv podívá, řekne si, že jsou tvďáci co chlastají po litrech a pařej do rána. Nemáme se prý zmást obalem knihy, protože milují sport a jsou fyzicky založeným týmem, který místo mozku raději použije svaly. Tuto soutěž hodlají pěkně nakoupnout, aby měla pořádné grády.

RON & TONY: Nejlepší přátelé z Los Angeles v Kalifornii. Znají se už 22 let a potkali se na hře "Kouzelník". Stejně jako v minulé řadě Dan & Jordan, i oni jsou zde pouze proto, aby jednomu z nich splnili jeho sen. Tony sní už devět let, že se podívá do tohoto závodu a mít prý takovouto životní zkušenost se závodem kolem světa, je k nezaplacení.

ANDIE & JENNA: Biologická matka a dcera, které se shledaly teprve nedávno. Andie vypráví, jak v 21 letech otěhotněla, porodila Jennu, ale pro její vlastní dobro jí musela odložit k adoptivním rodičům. Nedávno se potkaly a závod bude představovat jejich třetí setkání, ve kterém se uvidí v reálném světě. Vždy se prý chtěly setkat a mluvit spolu a tento závod otestuje kdo vlastně jsou a jestli si rozumí.

NAT & CAT: Doktorky a nejlepší přítelkyně. Nat má cukrovku, přesto ještě nedávno běhala maratony a je tak dobrým příkladem pro všechny diabetiky. Jsou obě zvyklé pracovat ve stresu, bez dostatku spánku. Říkají, že abyste mohli být doktoři, musíte umět pracovat s ostatními, být rychlí a to ony umí a v závodě to mohou využít. Jsou prý obě podivínky a jsou na to hrdé.

GARY & MALLORY: Táta a dcera z Kentucky. Mallory hrdě říká, že je vítězkou Miss Kentucky 2009. Když něco chce, dá do toho všechen svůj elán a ve většině případů dosáhne svého. Gary doplňuje, že Mallory byla kluk, kterého plánoval jako prvního. Učil jí lovit, rybařit a jezdit na čtyřkolce. Oba dva hodlají ukázat, že být dobrým člověkem je může dostat v závodě až na konec.

CHAD & STEPHANIE: Randící pár z Miami na Floridě. Steph vesele vykresluje, jak se spolu s Chadem poznali teprve před osmi měsíci a už mají koupený nový dům. Je to prý velmi rychle se vyvíjející vztah, kde se s ničím zbytečně nezdržují. Chad nám sděluje, že se se svojí partnerkou skvěle doplňují a chce s ní strávit zbytek života. Zároveň slibuje, že jí v závodě požádá o ruku.

MICHAEL & KEVIN: Otec a syn, internetové senzace ze Sugar Land v Texasu. Kevin říká, jak začál nahrávat videa na youtube a překvapivě se jeho kanál uchytil a v současnosti má přes milion odběratelů. Do svých kousků zapojil i svého téměř šedesátiletého otce. Legrační na jejich rodině je prý to, že Michael je přistěhovalec a on první generace asijských Američanů, proto mezi nimi občas panují vtipné kulturní odlišnosti.

JILL & THOMAS: Pár z Marina del Ray v Kalifornii. Thomas vypráví, jak je naprosto soutěživý a upřímný. Vystudoval univerzitu a tak bude dle něj hlavním tahounem páru v této soutěži. Jill je vyučená kadeřnice a říká, že pokud její partner sdělí názor, je pravdivý a nejede přes to vlak. Chce mu v závodě dokázat, že nemusí mít vysokou školu, aby dokázala dokončit The Amazing Race, zároveň, že i ona může mít v jistých věcech pravdu.

KATIE & RACHEL: Kamarádky a partnerky z týmu, pro plážový volejbal. Obě pochází z Bellmar v New Jersey a jsou sportovním týmem už pět let. Katie říká, že spolu s Rachel mají všechny potřebné faktory pro závod, jsou chytré, sportovní, tvrdé a to je smrtící kombinace. Obě dodávají, "Pokud nás uvidíte ve zpětném zrcátku, dávejte si pozor, budeme svině.".

CONNOR & JONATHAN: Sboroví zpěváci z kaple. Connor a Jonathan se potkali na konkurzu do klášterního sboru, oba mají ve dnech závodu promoce na Princetonu, takže dali přednost závodu před školou. Chtějí využít této chvíle a být naposled v životě dětmi, které nic neřeší. Budou prý v závodě hodně zpívat a zároveň ironicky dodávají, že v jejich klášteře jsou oni ty "macha", takže se nemáme nechat zmást jejich vzhledem.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Váš nejoblíbenější tým této řady?

BROOK & CLAIRE 38% (63)
NICK & VICKI 2.4% (4)
RON & TONY 1.8% (3)
ANDIE & JENNA 3% (5)
NAT & CAT 19.9% (33)
GARY & MALLORY 13.3% (22)
CHAD & STEPHANIE 2.4% (4)
MICHAEL & KEVIN 5.4% (9)
JILL & THOMAS 6.6% (11)
KATIE & RACHEL 4.2% (7)
CONNOR & JONATHAN 3% (5)

Komentáře

1 next-topmodel next-topmodel | 31. října 2010 v 22:41 | Reagovat

Osobně fandím Brooke+Claire,jsou krásné,vtipné a doufám,že tuto řadu vyhraje konečně tým žen a Brooke a Claire k tomu mají nejvíce dispozic.Fandím také Nat+Cat a Garymu a Mollory

2 fullrose16 fullrose16 | 2. listopadu 2010 v 15:30 | Reagovat

Mě letos nejvíce zaujaly Brooke a Claire, je sněma zábava. Dále mě baví hloupost Nicka a Vicki :)

3 Zeck Zeck | E-mail | Web | 3. listopadu 2010 v 22:58 | Reagovat

Já sám si prozatím nemohu vybraz z tolika favoritů. Zatím vypadly vždy týmy, které mi nic neříkaly a v podstatě všech zbývajících 7 týmů mě něčím zajímají.

4 Kocicka Kocicka | 1. března 2011 v 9:02 | Reagovat

Nick & Vicki - udivujeme mě, že dorazili do první pitstopu a dosud někde nebloudí :-) Jejich znalost zeměpisu je fakt děsivá! [:tired:]

5 Vang32Latonya Vang32Latonya | E-mail | Web | 24. března 2012 v 14:52 | Reagovat

It's good that we are able to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/credit-loans">credit loans</a> and that opens new possibilities.

6 pasta pasta | 6. listopadu 2012 v 8:07 | Reagovat

Michael a kevin dotoho :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.