The Amazing Race 16 (soutěžní týmy)

30. října 2010 v 13:19 | Zeck |  AMAZING RACE S16
S16

Po první sérii, která zavítala do České republiky přichází oddychnutí v podobě 16. řady. Kolují zvěsti o tom, že tato řada není tak kvalitní. Pokud mám subjektivně posoudit, tak to není vůbec pravda. Soutěží zde týmy, které jsou v jedné etapě na vrcholu a v druhé bojují o předposlední místo. Celý závod je tedy velmi vyrovnaný. Je zde plno osobních urážek mezi týmy, závist, podrazy, zkrátka všechno co k tomuto závodu patří. Zároveň zde soutěží jedna z nejhezčích soutěžících v historii závodu. Představme si týmy 16. řady The Amazing Race, které procestovaly celý svět a jeden z nich vyhrál 1 000 000 dolarů! 

The Amazing Race 16 - TEAMS

MONIQUE & SHAWNE: Dvě nejlepší kamarádky a zároveň obě advokátky. Jsou prý pracující mámy, které to zvládají. Jsou prý silné, citově stabilní, schopné a celkově v dobré kondici. Jsou naprosto rozhodnuté dojít si až do konce pro vítězství v celém závodě.

JET & CORD: Bratři z Oklahomy. Oba dva jsou kovbojové a oba vyhráli pět světových titulů v jízdě na býkovi. Tvrdí, že v závodě je může čekat pár znepokojivých věcí, ale když prý člověk vleze na 846 kg býka, je to také trochu znepokojivé. Oboum dvoum je cizí podrazáctví a jednají rovně, proto chtějí závod projít se ctí a slušností.

JODY & SHANNON: Babička a vnučka, které jsou obě triatlonistky. Jody se chlubí, že člověk může být i v 71 letech atlet a ona jím rozhodně je. Má za sebou 15 triatlonů a tři půlmaratony a údajně se moc těší, že lidem ukáže, co dokáže bývalý pecivál.

DAN & JORDAN: Bratři z Rhode Islandu. Dan říká, že si jsou s bratrem hodně podobní, ale zároveň hodně odlišní. Jordan dodává, že on je gay a bratr..., ten gay není. Nehodlá prý tajit svojí orientaci a ironicky podotkne, že být gay je to nejlepší. Dan odsekne, že je to na nic, zároveň říká, že do soutěže šel jenom proto, aby svému bratrovi splnil celoživotní sen, protože ten chce soutěžit v TAR od svého dětství. Dana tento závod výrazněji nevzrušuje.

STEVE & ALLIE: Otec a dcera z jižní Kalifornie. Steve vypráví o tom, jak je trenérem baseballu a před dvěma lety vyhrál Světovou sérii. V baseballu je údajně člověk na cestách sedm měsíců v roce a proto nemá moc čas na svojí dceru Allie. Chtějí společně zažít něco, za čím by se později poohlédli a řekli si "wow, něco jsme dokázali".

BRENT & CAITE: Pár manekýnů z Jižní Karolíny. Caite vypráví, jak jsou společně s Brentem modelové. Seznámili se před třemi lety, krátce po její maturitě. Brent jí prý chápal mnohem víc než kterýkoliv jiný kluk. V roce 2007 soutěžila v Miss Teen a pokazila poslední otázku, mluvila dříve, než myslela a z její odpovědi se stala senzace na youtube (více v článku zde ). V tomto závodě je hlavně proto, aby smazala svůj cejch hlupačky. Brent pouze dodává, že poznámky k její osobě si Caite vůbec nezaslouží.

JOE & HEIDI: Manželé a rodiče z El Segunda v Kalifornii. Joe o sobě domýšlivě tvrdí, že v jejich týmu je "Velký Joe", který vede útok a udává směr. Heidi dodává, že její manžel je hrozně konfrontační a pár lidí už určitě pěkně naštval. Oba dva prý vědí, že Joe bude v týmu rozhodně problémový a nebude to s ním lehké.

LOUIE & MICHAEL: Tajní detektivové z Rhode Islandu. Michael vypráví, jak se jako detektivové dokázali přizpusobit každé situaci. Jeden den mají na starost milionáře, druhý feťáka. Louie ho hrdě doplňuje a říká, že mají co dočinění s drogovými dealery, s odpadem společnosti. Nechtějí prý machrovat, ale určitě vyhrají.

CAROL & BRANDY: Pár z Los Angeles. Carol říká, že rozhodně vyhrají, pokud bude za úkol hledat nejbližší obchod Louise Vuittona (francouzská luxusní značka). Naráží tak na svojí přítelkyni Brandy, která přiznává, že je trochu rozmazlená. Carol říká, že s ní má spoustu práce a rozmazlená je festově. Milion dolarů pro vítěze rozhodně chtějí vyhrát, aby měly na notnou dávku svého oblíbeného luxusu.

JORDAN & JEFF: Pár, který udržuje vztah na dálku. Jordan vypráví, jak společně s Jeffem strávili hezkých pár dní v soutěži Big Brother. Tam se seznámili a později dali dokupy. Jordan nakonec tuto soutěž vyhrála a tak je v The Amazing Race pouze pro zážitky. Jeff doplňuje, že jsou spolu skoro každý víkend a zatím jim to klape, takže uvidí co jim přinese závod.

DANA & ADRIAN: Manželé, kteří spolu žijí už 17 let a jsou láskou ze střední školy. Dana vypráví, jak si společně hodně užili. Měli velké finanční potíže díky Adrianově špatné investici. Ten vrazil všechny rodinné peníze do podniku, který nevyšel. S touto hroznou zkušeností chtějí vyrazit společně do závodu, protože je dle jejich slov už nic horšího potkat nemůže.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Váš nejoblíbenější tým této řady?

MONIQUE & SHAWNE 1.8% (3)
JET & CORD 47% (77)
JODY & SHANNON 1.2% (2)
DAN & JORDAN 6.7% (11)
STEVE & ALLIE 4.9% (8)
BRENT & CAITE 14.6% (24)
JOE & HEIDI 1.8% (3)
LOUIE & MICHAEL 7.9% (13)
CAROL & BRANDY 4.9% (8)
JORDAN & JEFF 6.7% (11)
DANA & ADRIAN 2.4% (4)

Komentáře

1 LordBlade LordBlade | 30. října 2010 v 18:45 | Reagovat

Že tahle série neni kvalitní..pffff...podle mě je to jedna z nejlepčích...ikdyž sem teda viděl osobně jen 4(ty,co sem ripoval),ale i tak....moch snad někdo nefandit kovbojum...nebo Louiemu a Majkovi(těm fandil i Phil)....a nebo samozřejmě Caite :P

a dost mě třeba pobavily ty dva idioti Dan a Jordan,když chtěli couvat s autem :D

2 Zeck Zeck | E-mail | Web | 30. října 2010 v 18:53 | Reagovat

Jasně. Sám tuto řadu považuju za hodně dobrou, ale dost lidí si myslí opak. Chtěl jsem tím sdělit lidem, kteří tu řadu ještě neviděli, aby se těmi řečmi nenechali odradit. :-)

3 next-topmodel next-topmodel | 3. listopadu 2010 v 19:19 | Reagovat

Fandil jsem Jeffovi a Jordan z BB,jinak tuto řadu až tak nemusím

4 Kocicka Kocicka | 28. února 2011 v 16:16 | Reagovat

Mě se tato řada líbila. Je v ní fakt mnoho pobavujících situací. A samozřejmě je tu spousta obratů ve hře, které ji dělají velmi zajímavou. A nejvíc snad ze všech sérií je v téhle maximum stresujích situací hlavně s taxíky :-)

5 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 2. září 2011 v 21:33 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

6 Hasič Hasič | 5. února 2012 v 21:38 | Reagovat

Veľmi napínavá séria. Obrovské zvraty. Kovboji, ktorí spočiatku zaostali sa dostali na prvé miesto. Alebo detektívi, ktorí prekonali počiatočné problémy, a dosiahli tri víťazstvá v etapách za sebou. Ńesmiem opomenúť ani nervydrásajúce momenty s prepravou (už spomínané taxíky :-D  atď.)

Jednoducho super strávený čas sledovaním tohto programu.

Moji favoriti: Louie a Mike 8-)

(druhí najobľúbenejší - kovboji)

7 Renata74 Renata74 | 30. října 2012 v 20:45 | Reagovat

kdo prosím dneska vyhrál já to prošvihla.díky

8 Tereza Tereza | 31. října 2012 v 19:08 | Reagovat

Kdo byl vítěz této série,prosím?

9 Terka Terka | 8. listopadu 2012 v 16:26 | Reagovat

Vyhráli to bráchové, Dan a Jordan :)
Dost slušně ostatní předběhli na letišti :-)

10 wedding gowns discount wedding gowns discount | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 11:45 | Reagovat

This post was very well written, and it also contains many useful facts. I enjoyed your professional way of writing this post. You have made it very easy for me to understand.
http://www.askdresses.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.