The Amazing Race 15 (soutěžní týmy)

29. října 2010 v 19:19 | Zeck |  AMAZING RACE S15
S15

Představme si týmy, které závodily kolem světa v 15. řadě The Amazing Race. Pokud o této řadě nic nevíte, tak veřte, že závod konečně zavítal do České republiky. Trvalo to celých 15 řad a 8 let, než si CBS vzpoměla, že existujeme i my. Do teď nás vesměs etapové zastávky v EU objížděly, byla tady pouze výprava z 12. řady, která tady měla jen mezipřistání. Teď sem zavítá závod přímo na dvě etapové zastávky, tedy na dvě epizody. Jsou to ty nejlukrativnější ze všech, poslední dvě před finálem. Týmy to tentokrát braly dost osobně a ke konci závodu už to bylo téměř na nože. V USA tuto řadu považují za jednu z nejlepších, ale posuďte sami jak kvalitní je tato řada.

The Amazing Race 15 - TEAMS

LANCE & KERI: Snoubenci ze Salemu v Massachusetts. Lance tvrdí, že si jsou oba vědomí své fyzické a duševní síly a nepřipouští si, že by nevyhráli. Keri ho doplňuje a říká, že s Lancem se poběží dobře, protože je chytrý. Je totiž právník a pokud k tomu prý přidáme pár svalů, dostaneme "super mašinu", která tento závod nemůže prohrát.

MIKA & CANAAN: Nový pár z Tennessee. Canaan je textař a píše písničky v Nashvillu. Velmi prý miluje vlastní práci a v současné době má dokonce písničku v country hitparádě. Je věřící a víra je součást všeho, co dělá. Mika ho doplňuje slovy, že je rovněž křesťanka a to jim má v závodě zaručit výhodu, oba se prý můžou modlit za vítězství.

MARIA & TIFFANY: Profesionální hráčky pokeru. Maria říká, že se na závod moc těší, protože se tím živí, hrají profesionálně hry a vydělávají si tím slušný balík peněz. To co dělají v pokeru denně jim prý může v závodě dost pomoc. Tiffany dodává, že jsou obě velmi soutěživé a rády vyhrávají.

FLIGHT TIME & BIG EASY: Spoluhráči z Harlem Globetrotters. Flight Time říká, jak s Globetrotters hrají zápas každý den. Jsou tedy zvyklí vstávat brzy a cestovat na různé místa. Big Easy ho doplňuje, že pravděpodobně budou ten nejhezčí tým, který tuto soutěž kdy vyhrál.

ERIC & LISA: Manželé a učitelé jógy. Lisa vypráví, jak se na ně lidé obvyklé podívají a očekávají, že jsou učitelé jógy zen. Eric ale dodává, že jsou učitelé jógy z "drsné čtvrti" a nejsou žádné mírumilovné stvoření. Toho prý využijí, aby se katapultovali až do cíle, jako číslo jedna. 

MEGHAN & CHEYNE: Pár ze San Diega. Meghan a Cheyne se prý znají už od základní školy. Cheyne vypráví, jak je jeho přítelkyně skvělou sportovkyní. Meghan si je jistá, že si Cheyne vezme a on si je tím prý také jistý. Oba dva chtějí v závodě udržet chladnou hlavu a pořádně si to užít.

GARRETT A JESSICA: Pár s bouřlivým vztahem ze severní Kalifornie. Garrett prý vyrůstal s bratrem a ženské banální problémy šly úplně mimo něj. Jessica ale pochází z kolumbijské rodiny plné silných a dominantních žen a někdy se projeví její jihoamerický temperament. Vytáčí jí i maličkosti a Garrett říká, že pokud tento závod budou mít výraznější spor, jejich vztah ukončí.

GARY & MATT: Otec a syn z Montany. Matt říká, jak pro něj bylo dospívání tvrdé, protože měl sice tátu, ale vůbec nic společně nedělali a nerozuměli si. Otec ho doplňuje, že tento závod je důležitý, protože jeho syn je důležitý. Prý díky rychlému tempu jejich života přichází o společné chvíle a tento závod si chtějí užít a vzájemně se lépe poznat.

SAM & DAN: Bratři z Missouri. Dan vypráví, jak jsou oba křesťané, zkrátka mládež ze středozápadu země, umí ale i zlobit. Sam zase vypráví o tom, jak si navzájem  před rokem přiznali svojí homosexuální orientaci. Dan za ním prý přišel a řekl mu, "musím ti něco říct" a on "Vážně? Já taky", pak si plácli a od té doby jsou na stejné lodi.

BRIAN & ERICKA: Manželé z Nashvillu, kteří jsou spolu už dva roky. Ericka je "Miss America" z roku 2004. Ta říká, že jí toto vítězství připravilo na to, kým teď je. Brian dodává, že jsou smíšeným párem a mohou tak celé Americe a světu dokázat, že rasa v milujícím páru nehraje žádnou roli. 

ZEV & JUSTIN: Nejlepší přátelé z Los Angeles. Zev vypráví, jak mu bylo 11 let a zjistili mu Aspergerův syndrom. Díky němu má zaběhlý řád a nemá rád změny a dává přednost každodenní rutině. Justin ho doplňuje a sděluje, že Zev vždy rád říká, co si myslí. Upřímnější už prý nikdo být nemůže.

MARCY & RON: Pár ze San Francisca. Marcy vypráví, jak spolu s Ronem chodí rok, poznali se na internetu. Vychází spolu prý velmi dobře i když je každý z nich úplně jiný. Ron dodává, že se každé ráno probouzí s pocitem, co bude mít za problémy, ale Marcy ho vždy naplní kladnou energií a on zapomíná na všechny starosti.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Váš nejoblíbenější tým této řady?

LANCE & KERI 1.7% (4)
MIKA & CANAAN 5.4% (13)
MARIA & TIFFANY 8.3% (20)
FLIGHT TIME & BIG EASY 17.1% (41)
ERIC & LISA 2.5% (6)
MEGHAN & CHEYNE 35% (84)
GARRETT A JESSICA 1.3% (3)
GARY & MATT 2.5% (6)
SAM & DAN 8.3% (20)
BRIAN & ERICKA 10.4% (25)
ZEV & JUSTIN 5.8% (14)
MARCY & RON 1.7% (4)

Komentáře

1 next-topmodel next-topmodel | 3. listopadu 2010 v 19:22 | Reagovat

Brian a Ericka!

2 ivka ivka | 25. března 2011 v 19:11 | Reagovat

no musím říci, že mě zde překvapil Phil.. zdá se mi, že zde už nepoužíval pouze věty typu "Marcy & Ron you are team number..." :-D  8-)

3 tammy tammy | 6. dubna 2011 v 17:38 | Reagovat

Sam&Dan boli obaja strašne zlatí a dosť ma zarazilo, keď povedali že sú obaja homosexuáli :/ :D

4 cheap beats by dre studio cheap beats by dre studio | E-mail | Web | 25. listopadu 2013 v 2:39 | Reagovat

This is going to be a fantastic blog, may you be thinking about undertaking an interview regarding just the way you created it? If so e-mail me!

5 Peter Peter | 27. prosince 2014 v 22:45 | Reagovat

MEGHAN & CHEYNE !!!! :-P

6 roleary roleary | Web | 18. června 2015 v 20:32 | Reagovat

bezhotovostní půjčky :-P

7 gangman gangman | Web | 7. září 2016 v 20:20 | Reagovat

pujcka ihned hotově praha :-P

8 provisory provisory | Web | 27. září 2016 v 20:19 | Reagovat

nejlepší autopůjčka nabídka vozidel ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.