The Amazing Race 14 (soutěžní týmy)

26. října 2010 v 21:11 | Zeck |  AMAZING RACE S14
S14

Představme si soutěžící 14. řady The Amazing Race a možná nejzajímavější týmy v historii této soutěže. Tato série je plná konkurence, skvělých týmů, zajímavých situací, krizí , nenávisti a obratů. Tato řada je zároveň první, v které Russ Landau představil svojí vylepšenou znělku (více zde ). Kdo z těchto soutěžících si nakonec odnese 1 000 000 dolarů a zároveň obsadí první místo v závodě kolem světa? Stáhněte si u nás tuto řadu a zjistěte to! Zapojte se i do diskuze a napište komu jste nejvíce fandili, dávejte si ale pozor na spoilery.

The Amazing Race 14 - TEAMS


CARA & JAIME: Kamarádky a bývalé roztleskávačky z NFL. Jaime říká, že agresivní a asertivní ženy bývají označovány za potvory. To prý není fér, ale osobně je jí jedno co si o ní lidé pomyslí. Sama je schopná pro vítězství udělat cokoliv. Cara jen mlčky dodává, že "nelže". 

LUKE & MARGIE: Matka a syn z Colorada. Luke je naprosto hluchý a neumí odezírat, jeho matka tedy bude spojení se slyšícími v závodě. Margie ho doplňuje a říká, že jejich jednoznačnou výhodou je dobrá komunikace, které ostatní týmy nebudou rozumět. Oba dva chtějí světu ukázat, že i hluší lidé dokážou zvládnout The Amazing Race.

KISHA & JEN: Sestry a bývalé univerzitní sportovkyně. Starší Kisha říká, že poprve v životě bude se svojí sestrou v jednom týmu. Sama je zvědavá, jak se s tím obě vypořádají. Mladší Jen dodává, že se hodně spoléhají jedna na druhou a musejí se společně vypořádat s jejich problémy.

BRAD & VICTORIA: Manželský pár z Ohia, který je spolu už 9 let. Tvrdí o sobě, že jsou "nebezpečným" starším párem, prý spolu pravidelně posilují a jsou ve skvělé formě. Údajně budou rovnocenný soupeř komukoliv.

MICHAEL & MARK: Bratři a profesionální kaskadéři. Mark říká, že on a bratr jsou v "menším měřítku" a tak zaskakují ve filmech a televizích za dětské herce, když se točí nebezpečná scéna. Michael sebevědomě dodává, že oba dva mají co nabídnout, "co je malé, to je skvělé".

CHRISTIE & JODI: Kamarádky a letušky. Jodi hrdě říká, že obě mají tajné informace ohledně cestování, což ostatní týmy rozhodně nemají. Zároveň ironicky dodává, že blondýnám v cizině projde i vražda. Christie doplňuje, že toho velmi rády využijí a budou v závodě využívat svá těla.

STEVE & LINDA: Manželé, kteří jsou svoji už 17 let a pochází z Virginie. Steve poukazuje na to, že ostatní týmy je budou považovat za venkovské balíky, zálesáky, neotesance. Zároveň připouští, že to bude nejspíše pravda a společně s Lindou se tomu smějí.

PRESTON & JENNIFER: Pár z Jižní Karolíny, který spolu chodí dva roky. Preston vypráví, jak je jejich vztah soubojem o dominanci a  hlavní slovo. Jenn mu okamžitě skáče do řečí a tvrdí "ráda velím". Preston přebíjí a říká, že kdy velí on, všechno je v pořádku. Jenn jen odsekne. Oba dva se budou snažit v závodě vypořádat sami se sebou a zkusí táhnout za jeden provaz.

TAMMY & VICTOR: Sourozenci a právníci z Kalifornie. Tammy vypráví, jak s Victorem oba vystudovali práva na Harvardu, Victor je ovšem o devět let starší, než ona. Victor dodává, že na svojí sestru stále pohlíží, jako na tříletou holčičku, která pobíhá po domě a vyžaduje pozornost. Ta mu bude chtít v závodě dokázat, že už je dospělá a může rozhodovat sama za sebe.

AMANDA & KRIS: Pár ze San Diega, který spolu chodí tři roky. Amanda říká, že jsou s Krisem neustále spolu, jsou jako jedna duše a mají pro sebe vzájemné pochopení. Kris dodává, že si je na 110% jistý, že chce být do konce života pouze s Amandou a s nikým jiným.

MEL & MIKE: Otec a syn z Virginie a Los Angeles. Mladší Mike tvrdí, že on i otec jsou spisovatelé. Mike prý napsal nespočet filmových scénářů, například k filmu Škoda ro(c)ku, přitom je sám hollywoodským komediálním hercem. Jeho otec Mel tvrdí, že k homosexualitě se hlasí už přes 25 let. Mike je ovšem také gay a tak tvrdí, že být gayem a mít zároveň otce gaye je super, protože nemůže "zklamat rodiče".


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Váš nejoblíbenější tým této řady?

CARA & JAIME 17.9% (33)
LUKE & MARGIE 26.6% (49)
KISHA & JEN 3.3% (6)
BRAD & VICTORIA 1.6% (3)
MICHAEL & MARK 1.1% (2)
CHRISTIE & JODI 3.3% (6)
STEVE & LINDA 1.6% (3)
PRESTON & JENNIFER 1.1% (2)
TAMMY & VICTOR 27.7% (51)
AMANDA & KRIS 10.9% (20)
MEL & MIKE 4.9% (9)

Komentáře

1 Jozef Jozef | 10. dubna 2011 v 13:58 | Reagovat

:D  :-D  :-) Celkom dobrá séria.

2 ůlkjhgfd ůlkjhgfd | 26. září 2012 v 19:57 | Reagovat

gycxvhgjklů§lkjhgfdx

3 werfgh werfgh | 26. září 2012 v 19:58 | Reagovat

[2]:  hhghvfgbhjk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.