The Amazing Race 13 (soutěžní týmy)

25. října 2010 v 20:42 | Zeck |  AMAZING RACE S13
S13

Pojďme si představit soutěžící pro The Amazing Race 13. Tato řada bude plná vtipných situací a zažijeme i jeden románek, který si vytvoří zástupci dvou týmů. Kdo si nakonec odnese vytoužené vítězství a zároveň 1 000 000 dolarů? Stáhněte si u nás tuto řadu a zjistěte to! Můžete i diskutovat komu jste nejvíce fandili, dávejte ovšem pozor na spoilery, ať nezkazíte zážitek ze sledování někomu, kdo tuto sérii ještě neviděl.
The Amazing Race 13 - TEAMS

NICK & STARR: Sourozenci z New Yorku a Texasu. Starr tvrdí, že si jsou s bratrem hodně blízcí a je požehnání, že zrovna oni jsou sourozenci. Nick dodává, že spolu se sestrou vždycky ví co chtějí a tvrdě si za tím jdou. Prý vždy dosáhnou svého a co si určí za cíl, to také získají. 

ANITA & ARTHUR: Manželský pár, který chová včely. Arthur říká, že spolu s manželkou mají farmu ve Fall Creeku v Oregonu a v těchto dnech se zaměřují na včely. Anita dodává, že jsou s manželem sice ve starším věku, ale rozhodně jim nechybí síla, protože dřou na farmě. Mají prý zkušenosti a jsou zvyklí dotahovat věci do konce, proto si na závod věří.

MARISA & BROOKE: Jižní "krásky" z Jižní Karolíny. Brooke tvrdí, že spolu s Marisou mají určitou úroveň, vždy nosí perly a drahé šperky. Zajímá je móda a rády pečou. V závodě chtějí použít svojí svůdnost, aby se dostaly dopředu.

KELLY & CHRISTY: Kamarádky z Texasu, které se nedávno obě rozvedly. Christy zdůrazňuje, že spolu s Kelly přežily dvě opravdu hrozné manželství. Věří, že spory v manželství je natolik posílily, že teď dokáží vše, na co jen pomyslí.

AJA & TY: Tvoří pár, který spolu chodí na dálku. Vzdálenost prý jejich vztah zpomaluje, ale zároveň posiluje. Ty říká, že Aja je nejsladší holka na světě a ví, že si jsou navzájem souzeni. Závod chtějí pojat ve stylu, dobře stráveného času společnou aktivitou.

MARK & BILL: Nejlepší přátelé ze San Diega. Tvrdí o sobě, že jsou podivíni, kteří miluji komiksy a každý kdo se na ně podívá si hned myslí, že žijí ve sklepě u svých rodičů. Osobně si podivínství berou za čest. Dodávají, že Amazing Race je největší závod, na největší šachovnici a oni jako dobří šachisté hodlají uspět.

KEN & TINA: Jsou manžele z Tampy na Floridě, kteří spolu nežijí. Ken tvrdí, že byl profesionální fotbalista a 7 let hrál v NFL. Jeho tvrdost a zkušenosti z amerického fotbalu hodlá využít i v  závodě. Udělal prý v životě hodně chyb a Tinu podváděl. Tina dodává, že jakmile skončí závod, budou vědět jestli se definitivně rozejdou, nebo natrvalo zůstanou spolu.

ANDREW & DAN: Kamarádi ze studentského spolku z Phoenixu v Arizoně. Andrew tvrdí, že jsou s Danem ze studentského spolku, "mejdany, alkohol a holky". Soustředí se prý pouze na pivo v lednici, nikoliv na broušení vlastních postav a svalů.

STEPHANIE & ANTHONY: Pár z Los Angeles, který je spolu už čtyři roky. Stephanie tvrdí, že se chce už brzy vdát a pokud k tomu nedojde, čeká Anthonyho konec vztahu. Ten dodává, že jeho přítelkyně se vždy snaží, aby bylo po jejím a sám něco podobného nemá v plánu.

DALLAS & TONI: Matka a syn ze severní Kalifornie. Toni celý život svého syna vychovává sama, tvrdí, že to byla spousta práce, ale užívala si to. Prý je hrdá na to, jak skvělý muž z něho vyrostl. Dallas dodává, že jeho matka pro něj obětovala tolik, že ze sebe vydá úplně všechno, aby jí v závodě nezklamal.

TERENCE & SARAH: Nový pár z New Yorku. Sarah tvrdí o svém partnerovi, že je ten nejsvobodnější druh muže, kterého zná. Ona je prý ta, která každý den tvrdě dře v kanceláři a on dělá jen to, co ho baví. V současnosti se živí trénováním  běžců. Oba dva dodávají, že vzájemné rozdíly je v závodě buďto posílí, nebo je zabijou.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Váš nejoblíbenější tým této řady?

NICK & STARR 43.4% (75)
ANITA & ARTHUR 1.2% (2)
MARISA & BROOKE 8.1% (14)
KELLY & CHRISTY 8.1% (14)
AJA & TY 1.2% (2)
MARK & BILL 3.5% (6)
KEN & TINA 2.3% (4)
ANDREW & DAN 2.9% (5)
STEPHANIE & ANTHONY 1.2% (2)
DALLAS & TONI 23.1% (40)
TERENCE & SARAH 5.2% (9)

Komentáře

1 eva eva | 7. září 2012 v 14:51 | Reagovat

Nick a star jsou nej :-D

2 Veru Veru | 9. září 2012 v 19:00 | Reagovat

[1]: souhlas :-D

3 white bridesmaid dresses white bridesmaid dresses | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 10:43 | Reagovat

If you have accomplished all that you have planned for yourself, you have not planned enough. -Edward Everett Hale
http://www.askdresses.org/evening-dresses.html

4 tereza tereza | E-mail | 15. dubna 2014 v 19:09 | Reagovat

terence a sarah a kelly a christy jsou nej. :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.