The Amazing Race 11 (soutěžní týmy)

24. října 2010 v 0:15 | Zeck |  AMAZING RACE S11
S11

Příjdou vám některé týmy povědomé? The Amazing Race 11 je All Stars řada, objevují se v ní tedy týmy, které soutěžily od 1. - 10. řady. Pokud jste viděli pouze série, které jsou zde k dostání, pak si budete pamatovat Danielle & Erica z 9. řady, Dustin & Kandice spolu Davidem & Mary z 10. řady a pokud jste viděli i 1. řadu, pak se můžete těšit na Joa & Billa spolu s Kevinem & Drewem. Pojďme si ovšem představit i ostatní týmy, které rozhodně stojí za to. 11. řada této soutěže se mimořádně vydařila, byla okořeněná i tím, že některé týmy se už znaly a některé se neměly příliš v lásce. Jak to všechno dopadlo? Stáhněte si u nás tuto řadu a zjistěte to!

The Amazing Race 11 - TEAMS

ROB & AMBER (The Amazing Race 07): Novomanželé, které by každý poctivý fanda reality-show měl jistě znát. Rob soutěžil spolu s Amber v soutěži Survivor, kde se sblížili, poté se vzali, zazářili v 7. sérii The Amazing Race a teď se pokouší úspět znovu. Rob tvrdí, že mají připravené nové triky, které hodlají použít. Amber dodává, že ostatní týmy zkusí staré triky a oni "staré novinky".

OSWALD & DANNY (The Amazing Race 02): Nejlepší přátelé z druhé série, v kterých se nikdo nevyzná. Nikdo netuší, jestli spolu zrovna chodí, kamarádí a nebo jenom žijí. Oba dva tvrdí, že si prošli tvrdým obdobím, které trvalo rok, ale jsou zase jeden tým a dle svých slov jsou "platoničtí manželé".

TERI & IAN (The Amazing Race 03): Manželé pocházející z Palm City na Floridě. Tvrdí, že stejně jako ve své původní sezóně chtějí nakopávat zadky. Dodávají, že se často pošťuchují, pohádají a jeden druhého vytáčejí, ale patří to k jejich hře. Tvrdí, že jsou tvrdší, chytřejší a mají v plánu vyhrát. 

UCHENNA & JOYCE (The Amazing Race 07): Manželé z Houstonu ve státě Texas. Tvrdí, že posledně si vedli skvěle, ale těsně po skončení závodu se rozešli. Jsou zdrcení z toho, že nemohou mít děti. Joyce dodává, že se snaží odkrýt tajemství šťastného manželství, ačkoliv jsou z jejich neúspěšného rodičovství trvale ve stresu.

JOE & BILL (The Amazing Race 01): Partneři z prvního ročníku této soutěže. Říkají, že byli tým "Guido" a je to jejich přezdívka. Tvrdí o sobě, že nejsou žádní alfa samci, ale dva gayové, nebo spíše "gayové senioři". Působení v této sérii si chtějí užít a předvést to nejlepší, co v nich je.

KEVIN & DREW (The Amazing Race 01) Přátelé z New Yorku, kteří se rovněž účastnili otevírací série této soutěže. Tvrdí, že se jejich životy změnili, protože se oženili. Říkají, že jsou o pět let starší a také ostřílenější. Kevin ironicky říká, že dříve byl při telě a dnes je statný a silný.

ERIC & DANIELLE (The Amazing Race 09): Jediný pár, který spolu ještě nesoutěžil. Oba dva byli účastníci 9. série, ale každý měl jiného parťáka. Když ale závodili, padli si do oka, stal se z nich pár a teď soutěží společně. Danielle tvrdí, že když se poznali, Eric na ní působil, jako Casanova, ale je to prý gentleman a těch v New Yorku prý moc není. Eric dodává, že posledně závodil s kamarádem a tentokrát se bojí, že by závod mohl poškodit vztah s jeho přítelkyní.

DUSTIN & KANDICE (The Amazing Race 10): Misky, které soutěžily v minulé řadě. Myslí si, že ostatní týmy do toho půjdou naplno, protože všichni soutěžící mají zkušenosti se závodem. Říkají, že jejich působení v tomto závodě pro ně bude něco podobného, jako dávné soupeření se svým učitelem ve škole.

JOHN VITO & JILL (The Amazing Race 03): Pár ze třetího ročníku. Jill říká, že s Johnem Vito se poznali přes jejího bratra, který zemřel 11. září 2001. John jí prý pomáhal překonat žal a to je dalo dohromady. Prý věděli, že dalším krokem je zasnoubení a svatba, ale přestalo jim to fungovat. V tomto závodě jsou proto, aby se jejich  vztah obnovil a vše bylo stejné, jako dříve.

DAVID & MARY (The Amazing Race 10): Pár z Kentucky. Říkají, že závod jim otevřel nové obzory. Mary si teď prý věří mnohem více a ví, že pokud něco chce, může to dokázat. Mary říká, že má pro tento závod odlišnou strategii. S nikým se nechce spojovat a na nikom nechce být závislá, protože takhle hráli posledně a nechtějí vstoupit dvakrát do jedné řeky. Chtějí zvítězit bez pomoci ostatních. 

CHARLA & MIRNA (The Amazing Race 05): Sestřenice z páté série této soutěže. Charla říká, že je malá a tím přitahuje pozornost lidí, ale po minulém závodě jí  všichni začali brát vážně. Mirna dodává, že teď jsou mnohem silnější a přijely si pro vítězství.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Váš nejoblíbenější tým této řady?

ROB & AMBER 19.5% (68)
OSWALD & DANNY 11.2% (39)
TERI & IAN 1.7% (6)
UCHENNA & JOYCE 4.9% (17)
JOE & BILL 1.7% (6)
KEVIN & DREW 2.9% (10)
ERIC & DANIELLE 12.6% (44)
DUSTIN & KANDICE 31.9% (111)
JOHN VITO & JILL 2.6% (9)
DAVID & MARY 1.7% (6)
CHARLA & MIRNA 9.2% (32)

Komentáře

1 lucakk lucakk | 20. července 2012 v 11:58 | Reagovat

Rob a Amber ;-)

2 derik derik | 24. července 2012 v 19:33 | Reagovat

nesnáším Roba a Amber !!!! :-!

3 lenča lenča | 25. července 2012 v 23:00 | Reagovat

[2]:
souhlasim s tebou

4 lenča lenča | 26. července 2012 v 11:44 | Reagovat

nevite kdo vyhral 11 serii all star???

5 M M | 26. července 2012 v 19:21 | Reagovat

Vyhraje Eric a Danielle

6 j j | 13. srpna 2012 v 20:16 | Reagovat

[5]:anopravdaadustinskandicebylydruheacharlaamirnatreti

7 Anyk Anyk | 23. srpna 2012 v 18:00 | Reagovat

Pro [5]: [6]::

Skvělý, tak vám děkuju, že jste mi zkazili sledování... Copak nevíte, že nemáte SPOILEROVAT?!?

A  lenčo ([4]:) - nechápu, že chceš dopředu vědět, kdo vyhraje... Vůbec jsi se neměla ptát...

8 marty marty | 12. srpna 2013 v 10:44 | Reagovat

[2]: Rob a Amber jsou nejlepší :-D

9 Babeta Babeta | 8. března 2014 v 9:27 | Reagovat

Serial sleduji hlavne pro nadherne scenerie prirody po celem svete,jinak obsazeni byva vcelku vic otresne a mam obavy,ze spoustu lidi serial sleduje prave jen pro obsazeni a budou to asi mali kluci a mladi hosi podle vysledku ankety oblibenosti soutezicich.Oswald a Dany maji alespon uroven ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.