The Amazing Race 10 (soutěžní týmy)

23. října 2010 v 4:09 | Zeck |  AMAZING RACE S10
S10

Představme si soutěžící, kteří závodili kolem světa v 10. řadě The Amazing Race. Tato série je opět plná skvělých, silných týmů a ty si budou hojně konkurovat a předvedou těsné doběhy do etapových zastávek, včetně té finálové. O zajímavosti této série hovoří i fakt, že dva z těchto dvanácti týmů se objeví i v následující All Stars řadě. Kdo nakonec zvítězí? Stáhni si tuto řadu a zjisti to. Klidně se s námi v diskuzi poděl o své favority z této řady, ale dávej pozor na spoilery.

TAR 10 - TEAMS

DUSTIN & KANDICE: Královny krásy z New Yorku. Obě soutěžily v soutěži Miss a obě jí také vyhrály. Dustin je "Miss California" a Kandice "Miss New York". Dustin o Kandice říká, že je nejvíce soutěživý člověk, s kterým se zatím v životě setkala a právě to je faktor, který zajišťuje dobrý chod jejich přátelství.

DUKE & LAUREN: Otec a dcera z Rhode Islandu. Duke tvrdí, že k dceři cítí velkou lásku, ale jako otec je zklamaný. Lauren je totiž lesba, otci to ohlásila po vysoké škole a v současnosti se spolu snaží pracovat na dobrém rodinném vztahu. Tento závod jim k tomu má pomoci.

LYN & KARLYN: Kamarádky a svobodné matky z Birminghamu v Alabamě. Obě dvě tvrdí, že jsou nezávislé a jsou rády, že nemají manžely. Díky tomu si o všem mohou rozhodovat samy a nemusí na nikoho spoléhat. Svojí nezávislost hodlají potvrdit a ukázat v závodě.

TYLER & JAMES: Vyléčení narkomané a modelové z Hollywoodu v Los Angeles. James tvrdí, že spolu s Tylerem v pubertálním věku brali hodně drogy a poznali se na léčení. Poté začali s modelingem a to je prý nejlepší věc, která je v životě potkala.

ROB & KIMBERLY: Pár z Los Angeles v Kalifornii, který prochází krizí a jak sami říkají, ocitli se na rozcestí, kdy neví co bude dál. V závodě se chtějí vzájemně otestovat, aby zjistili zda se mají vzít. Kimberly chce zjistit, jak Rob bude jednat pod tlakem. On zase chce přesvědčit Kimberly, aby ho respektovala a nerozhodovala o všem sama.

TOM & TERRY: Pár z New Yorku. Tvrdí, že nebudou hledat přátelé, ale budou milí a přátelští. Připouštějí, že závod je hra a všichni chtějí vyhrát, proto v budoucnu nehodlají nikomu posílat vánoční přání a budou se soutředit pouze na vlastní vítězství.

DAVID & MARY: Horník a jeho žena z městečka Stone ve státě Kentucky. David si myslí, že horníka může dělat jen opravdový tvrďák a proto si myslí, že v závodě bude mnohem tvrdší, než ostatní. Mary je žena v domácnosti a stará se o jejich velkou rodinu.

BILAL & SA´EED: Nejlepší přátele z Clevelandu v Ohiu. Tvrdí o sobě, "jsme muslimové, jsme Američané, jsme otcové, jsme přátelé". Tvrdí, že jejich vírá má přednost před vším, dokonce i před samotným závodem. Každý den se chtějí v závodě pomodlit i kdyby je to mělo stát postup.

ERWIN & GODWIN: Bratři z oblasti San Franciska. Erwin zdůrazňuje, že když je lidé vidí spolu, myslí si, že jsou nějácí troubové. Zároveň dodává, že si oba nepřipouštějí, že by tento závod neměli zvládnout. On prý bude inteligentní složka týmu, Godwin zase fyzická.

PETER & SARAH: Dvojice triatlonistů z jižní Kalifornie. Údajně jsou pouze přátelé a kamarádí spolu už něco přes sedm let. Trénovali na závody Ironman na Havaji, proto se cítí silně. Sarah má levou nohu kratší a proto nosí protézu. Přesto dodává, že jí to limitovat nebude, protože s tím žije celý svůj život.

VIPUL & ARTI: Manželé z Orlanda na Floridě. Jsou svoji dva a půl roku a těší se na krásnou rodinu, kterou plánují. Výchází z indické kultury, kterou dodržují, ale prý se snaží žít klasický život Američana. V soutěži chtějí předvést to nejlepší co umí.

KELLIE & JAMIE: Kamarádky a roztleskávačky z Jižní Karolíny. Obě dvě tvrdí, že hlavní náplní jejich života je bavení ostatních. Na tom hodlají postavit své účinkování  v této soutěži. Dodávají, že se dokáží pobavit i s klikou od dvěří. Zároveň chtějí využít své ohebnosti a sexy postav.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Váš nejoblíbenější tým této řady?

DUSTIN & KANDICE 37.2% (84)
DUKE & LAUREN 3.5% (8)
LYN & KARLYN 1.3% (3)
TYLER & JAMES 32.7% (74)
ROB & KIMBERLY 4.9% (11)
TOM & TERRY 0.4% (1)
DAVID & MARY 1.8% (4)
BILAL & SA´EED 0.9% (2)
ERWIN & GODWIN 9.7% (22)
PETER & SARAH 1.3% (3)
VIPUL & ARTI 3.5% (8)
KELLIE & JAMIE 2.7% (6)

Komentáře

1 Annet Annet | E-mail | 5. ledna 2012 v 21:04 | Reagovat

.fandila jsem bratrum Cho ...takova davka solidarity a naivity se hned tak v zavode nevidi :-)
jestli vyhrali, to se musite podivat sami :-D
btw. ne nadarmo tady maji missky nejvic hlasu.... vyborny hracky

2 Monika Monika | 21. července 2012 v 12:16 | Reagovat

Já zase vítězství přeju Robovi a Kimberly :-)

3 Ivona Fabiánová Ivona Fabiánová | E-mail | 4. srpna 2012 v 12:14 | Reagovat

Mě se nejvíc líbil tým Tyler a James
BYLY OPRAVDU ÚŽÁSNÍ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.