The Amazing Race 09 (soutěžní týmy)

22. října 2010 v 1:41 | Zeck |  AMAZING RACE S09
S09

Představme si soutěžní týmy pro 9. řadu této soutěže. Tuto sérii spousta lidí označuje za jednu z nejlepších ze všech a to hlavně díky silným týmům, které si budou až mimořádně konkurovat. Není v ní nouze o intriky, podrazy i milostné zápletky. Zároveň z ní vzešel jeden soutěžní tým pro All Stars řadu. Kdo si nakonec odnesl 1 000 000 dolarů? Stáhněte si tuto řadu a zjistěte to.

The Amazing Race 09 - TEAMS

BJ & TYLER: Dva kamarádi ze San Franciska v Kalifornii. Společně obepluli celý svět a chtějí to dokázat v této soutěži. Přátelí se spolu 4 roky a tvrdí, že hledají "radost". Mají rádi ironii a zábavu, loví zážitky a hltají život.  Tvrdí o sobě, že jsou soutěživí, ale v dobrém slova smyslu. Myslí si, že je ostatní týmy podcení, protože jsou klasičtí hipíci a nikdo je nebude brát vážně.

DANIELLE & DANI: Kamarádky ze Staten Island v New Yorku, které samy sebe považují za "flirtující kočky", které si svojí krásou hodlají prorazit cestu směrem dopředu. Jejich největším koníčkem jsou muži a zábava. Říkají o sobě, že vypadají jako andílci, ale jsou to ďáblice, které není radno podcenit. Rády využijí svých předností, aby porazily mužské týmy a vyhrály celý závod.

DAVE & LORI: Pár pochazející z Manhattanu ve státě Kancas. Sami sebe dost podceňují, když o sobě říkají, "jsme dva největší křupani z celého startovního pole". Zároveň dodávají, že jsou soutěživí a nikdo se jim nevyrovná. Lori je údajně skvělá na karetní hry a Dave na ústní testy, to jim má spolu s láskou, kterou k sobě cítí pomoci k vítězství.

ERIC & JEREMY: Barman a sluha ze státu Florida, kteří v práci tráví jenom tolik času, aby mohli splatit své účty. Tvrdí, že je nebaví pracovat a celý svůj život podřizují zábavě. Hrají volejbal a ostatní plažové sporty a balí holky. Říkají, že vítězství by brali, ale nechce se jim moc makat.

FRAN & BARRY: Dlouholetí manželé z města Littleton ve státě Colorado. Oba dva si fandí a pokud se jeden z nich podívá na druhého, okamžitě ví na co myslí. Znají se od šestnácti let a nedávno oslavili 40. výročí jejich svatby. Celý život údajně soupeří s mladšími lidmi a vede se jim dobře, proto si věří i v této soutěži a chtějí se poprat o první místo.

JOHN & SCOTT: Přátelé z Nové Anglie. Scott tvrdí, že John už patří do jejich rodiny, jeho otec ho nazývá "největší dcera", kterou má. Oba jsou gayové, ale mají mezi sebou čistě přátelský vztah. Do soutěže se přihlásili kvůli Johnovi, který není spokojený se svým životem. Údajně by chtěl dělat spoustu věcí, ale strach z létání a jiné fóbie mu v tom zabraňují.

JOSEPH & MONICA: Pár z Fayeteville v Arkansasu. Oba mají zvláštní vztah, tvrdí, že nejprve jsou kamarádi a až potom všechno ostatní. Joseph o sobě říká, že je velmi agresivní a vítězství oba podřídí cokoliv. Monica dodává, že Joseph nerad prohrává, je vzteklý a nervózní. Oba varují, že pokud se jim někdo přižene do cesty, nekompromisně ho smetou, protože je nic nezastaví.

LAKE & MICHELLE: Manželský pár z Mississippi. Vedoucí pozici v týmu údajně zaujme Lake, který bude o všem rozhodovat a Michelle se mu ve všem podřídí. Ona o sobě tvrdí, že je poctivá jižanská žena, která dbá na rodinu. On zase, že je zubař, kterému chybí soucit. Mluví o sobě, jako o těžkých soupeřích, kteří nebudou mít slitování a doufají, že zvítězí.

LISA & JONI: Sestry z Houstonu ve státě Texas, které o sobě tvrdí, že jsou superhrdinky. Samy sebe nazývají "kramazonkami", protože jsou údajně bojovné jako Amazonky a k tomu ještě krásné. Obě sází na to, že je ostatní týmy předem odepíšou a ony budou moci využít této výhody. Obě dvě se prý skvěle vyznají a jsou nesmírně chytré.

RAY & YOLANDA: Pár z Chicaga ve státě Illinois. On je právník a ona učitelka. Sami o sobě tvrdí, že jsou chytří a ve formě, oba dva jsou prý vzájemné kopie. Yolanda o Rayovi tvrdí, že má úžasný elán a smysl pro dokonalost. Ray říká, že pochází z ghetta a proto šel na právníka, oba dva prý zřejmě nebudou fyzicky nejsilnějším týmem, ale hodlají se poprat o první místo.

WANDA & DESIREE: Matka a dcera z Atlanty. Wanda tvrdí, že jí její dcera poslouchá a věří jejímu úsudku. Tu vychovává sama a tak si jsou dost blízké. Desiree v tomto závodě vidí možnost ukázat své matce, že už není malá a nemusí se o ní pořád strachovat. Obě dvě si myslí, že je ostatní podcení a budou si z nich utahovat, ale nic si z toho prý nedělají a chtějí toho využít.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Váš nejoblíbenější tým této řady?

BJ & TYLER 52.5% (93)
DANIELLE & DANI 6.2% (11)
DAVE & LORI 0.6% (1)
ERIC & JEREMY 11.3% (20)
FRAN & BARRY 4% (7)
JOHN & SCOTT 0.6% (1)
JOSEPH & MONICA 11.9% (21)
LAKE & MICHELLE 3.4% (6)
LISA & JONI 0.6% (1)
RAY & YOLANDA 6.2% (11)
WANDA & DESIREE 2.8% (5)

Komentáře

1 Petr Petr | 19. února 2011 v 16:51 | Reagovat

Jedna z mých absolutně top sezón, hlavně díky skvělýmu castingu. Jo, mluvím o BJovi a Tylerovi.

S Tylerem jsem si asi tejden mailoval, je to pohodář jako v televizi, žádná namyšlená primadona. Psal mi, že prošel křížem krážem Japonsko a natočil o tom film, stejně tak chtěl projít i Írán. Ale asi po 14 dnech ho prej policajti vyhodili. :)

2 Annet Annet | E-mail | 5. ledna 2012 v 21:10 | Reagovat

.souhlasim! moje to byla 1.sezona a do dneska srdcovka
TTOW!!!!![1]: :-D

3 Tiago Tiago | 1. února 2012 v 12:56 | Reagovat

Úžasná řada. Vyhráli to ti praví :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.