The Amazing Race 08 (soutěžní týmy)

21. října 2010 v 20:34 | Zeck |  AMAZING RACE S08
S08

Pojďme si představit soutěžní týmy pro 8. sezónu The Amazing Race. Tato řada byla speciální, soutěžili v ní rodiny a skoro celá se odehrála pouze na území Spojených států. Po pár etapách závod zavítal do jižní Ameriky, ale to nejhlavnější se odehrálo v USA. Proto možná budou fandové cestování a poznávání různých kultur zklamaní, přesto si tato řada zaslouží vaší pozornost, neboť se v ní odehrálo spousta zajímavých zvratů, podrazů a některé týmy byly na nože!

The Amazing Race 08 - TEAMS

BLACK FAMILY: Rodina pocházející z Woodbridge ve Virginii. Trvdí o sobě, že budou závodit stejně tvrdě, jako bojují ve svém životě. Májí v plánu hrát čestně a nikomu z jiných týmů neubližovat. Děti z této rodiny si uvědomují, že je jiné týmy podcení kvůli tomu, že jsou ještě malé, ale mají touhu zvítězit a myslí si, že na to mají.

AIELLO FAMILY: Tato rodina pochází z Mansfieldu ve státě Massachusetts a tvoří jí otec rodiny a jeho tři zeťové. Ten tvrdí, že je pro něj rodina na prvním místě a udělá pro ní cokoliv. Se svými třemi zeti tráví hodně času a tak pro ně nebude problém spolu vycházet. Do soutěže šel jenom proto, aby si je otestoval, jak budou jednat pod tlakem a stresem.

GODLEWSKI FAMILY: Sestry z Des Plaines ve státě Illinois, které budou sázet na to, že je ostatní podcení díky jejich vzhledu. Sází na to, že si ostatní budou myslet, že blondýny v růžovém nemohou nijak prorazit a toho chtějí využít. Očekávají mezi sebou rozpory, protože jsou všechny silné osobnosti, ale zároveň příšpouštějí, že se mají všechny rády.

BRANSEN FAMILY: Otec a jeho dcery z Park Ridge v Illinois. Otec rodiny považuje své dcery za svoje "malé holčičky", které tak bude brát i v jeho 80 letech. Všichni se prý mají abnormálně rádi a milují zábavu a žerty. Dcery dodávají, že všechen sarkasmus z jejich strany padá na hlavu otce, proto si z něj budou v závodě utahovat.

PAOLO FAMILY: Rodina z Carmelu v New Yorku. Otec rodiny se přistěhoval do USA ve svých dvanácti letech a skrze práci v technických službách udájně zažívá "americký sen". Tuto rodinu provází vnitřní rozkoly a zažívá generační válku. Matka rodiny tvrdí, že si jích její synové vůbec neváží, oni zase, že po nich rodiče chtějí, aby si vážili toho, co oni "neměli".  

ROGERS FAMILY: Rogerovi pochází z Treeportu v Lousianě a hlava jejich rodiny tvrdí, že celý závod bude řídit on. Údajně je to mužská, biblická záležitost, kterou si nenechá vzít. Dodává, že muž má být v domácnosti autoritou, kterou on rozhodně je. Stále se hádá se svým synem, který není spokojený s jeho nařízeními. Celá rodina o sobě tvrdí, že jsou klasičtí "pohodáři" z jihu a pokud je ostatní týmy podcení, mají se na co těšit.

WEAVER FAMILY: Vdova a její tři děti z Ormond Beach na Floridě. Jejich otec pracoval na závodní dráze a při jednom závodě tragicky zemřel, když ho srazilo auto. Matka tvrdí, že je od té doby obklopuje mrak smutku, který nechce odejít. Údajně se jako rodina nesemkli a každý se s touto tragédii vyrovnával po svém, právě proto se přihlásili do tohoto závodu.

SCHROEDER FAMILY: Otec, nevlastní matka a děti z New Orleans v Louisianě. Tvrdí o sobě, že jsou velmi silný, fyzicky vzdatný, tvrdý a chytrý tým a budou se prát s celým světěm. Dcera tvrdí, že je "tatinkova holčička" a že její otec je ten nejlepší člověk na světě. Ten dodává, že vypadá jako medvěd a proto si všichni kolem myslí, že takový tvrďák nemůže milovat vlastní rodinu.

GAGHAN FAMILY: Rodina pochází z Glastonbury v Connecticutu a sází hlavně na svoje děti. Rodiče běhají maratony a děti je následují. Dcera o sobě tvrdí, že je sice malá, ale není žádný hlupák a rozhodně je lepší běžec, než lidé v ostatních týmech. Syn dodává, že budou špehovat u ostatních týmů a pak toho využijí. Prý celou soutěž berou jako hru.

LINZ FAMILY: Sourozenci z Cincinnati v Ohiu. Všichni mají údajně skvělý vztah a neberou se vůbec vážně. Díky tomu je vždy o zábavu postáráno a místo aby spolu vedli debaty na dvě hodiny, raději si ze sebe udělají srandu. Sestra tvrdí, že je samotná žena v jejich týmu, proto jí nikdo neposlouchá. Nejstarší bratr dodává, že celý tým budou vést jejich dva starší členové. 

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Váš nejoblíbenější tým této řady?

BLACK FAMILY 4.9% (7)
AIELLO FAMILY 0.7% (1)
GODLEWSKI FAMILY 2.1% (3)
BRANSEN FAMILY 9.7% (14)
PAOLO FAMILY 0.7% (1)
ROGERS FAMILY 0.7% (1)
WEAVER FAMILY 11.1% (16)
SCHROEDER FAMILY 0.7% (1)
GAGHAN FAMILY 20.8% (30)
LINZ FAMILY 48.6% (70)

Komentáře

1 Zack Zack | 21. října 2010 v 21:25 | Reagovat

Good job. :)

2 Martina Martina | 28. ledna 2012 v 11:22 | Reagovat

Nejsou náhodou v 1. dílu této řady Drew a Kevin, z 1. řady TAR, jako prodavači hot-dogů? :D

3 Zuzka Zuzka | 18. dubna 2012 v 11:30 | Reagovat

Ano, jsou, byl to dobrý nápad :-)

4 brepta brepta | 21. června 2012 v 22:36 | Reagovat

A nevíte kdo to vyhrál :-|

5 Terez Terez | 10. srpna 2012 v 18:07 | Reagovat

Linzovi to vyhráli :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.