NOVINKY 24.10. 2010

24. října 2010 v 3:51 | Zeck

NOVINKY OHLEDNĚ BLOGU

1) Někteří z vás mi začali psát na email a chtěli poradit s nejrůznějšími věcmi. Žádný problém, všem rád pomohu, takže pokud má někdo nějáké dotazy, stále platí abyste mi napsali na zeck@email.cz.

2) Objevily se problémy s 11. řadou. Někdo si stěžoval, že mu nejdou sloučit soubory v total commanderu. Díky LordBladeovi jsme nakonec zjistili, že problém je banální, přesto jsem tyto soubory odstranil a vyhlásil reupload. Netrvalo to moc dlouho a na facebooku se mi ozvala Renush, že začne reuploadovat. Takže pokud jste stahovali tuto řadu, sledujte jí, bude se obnovovat. Díky Renush!

3) Zack mě upozornil, že mám chybu u The Amazing Race 12. Takže pokud jste tady stahovali tuto řadu, titulky vám nebudou sedět k videu, protože se jedná o americké TVripy. Titulky jsou časované na rip z AXN, proto si tuto řadu stáhněte znovu, je zde opravená.

4) Zack projel warforum a hodil mi alternativní odkazy ke stažení pár sérií. Takže jsem nahodil alternativní odkazy ke stažení sérii 08. a 10. Zároveň mi napsal medabeda na email, jestli bych zveřejnil jeho odkazy na stažení 16. řady, proto i jí můžete stáhnout ze dvou zdrojů.

5) Hodně z vás projevilo zájem o reuploady a pomoc tomuto blogu. Moc si toho cením a proto jsem zřídil článek v sekci "Uploady / Reuploady", v kterém můžete psát jednak své návrhy na pomoc s reuploady a jednak ohlašovat nefunkční linky, na které zde narazíte.

6) Doplnil jsem soutěžící k The Amazing Race 11. Do konce příštího týdne chci dodělat soutěžící až do 17. řady a pak bude základní podoba a obsah tohoto blogu kompletní.
stahujte, užívejte, reuploadujte, propagujte
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.