HLOUPÁ KRÁSKA nebo ŠPATNÁ CHVILKA?

29. října 2010 v 4:04 | Zeck |  ČLÁNKY

MISS TEEN a SOUTĚŽÍCÍ PRO 16. ŘADU

Caitlin Upton (21 let) je bývalou Miss Jižní Karolíny. V roce 2007 se účastnila celostátní "Miss Teen USA" a zazářila asi nejhůře, jak mohla. Po skončení této soutěže si o ní miliony lidí na celém světě pomysleli, že je "úplně vypatlaná". Takový cejch nechce mít nikdo a pokud video na youtube o vaší hlouposti má přes 46 000 000 zhlédnutí, musíte s tím něco dělat. Caite se rozhodla přihlásit do The Amazing Race a celému světu dokázat, že není tak stupidní, jak si o ní všichni myslí. Povede se jí to?

Brent & Caite

Každá řada The Amazing Race má něčím zajímavý tým. Ten je buďto mediálně známý, nebo něčím úspěšný a pro lidi přitažlivý. 16. řada má rovnou dva. Jedním je tým Jeff & Jordan, pár, který spolu strávil hezkých pár dní v americkém Big Brother 11, a který Jordan později vyhrála. Druhým je Brent & Caite, dnes pár modelů, ale s velkým skandálem na účtu jednoho z nich. Jak jsem zmiňoval výše, Caite se v roce 2007 účastnila finále Miss Teen a vše se pro ní odehrávalo celkem slibně. Sama byla jedna z nejhezčích dívek v soutěži, ale pak přišel zvrat, který z ní udělal internetový terč, do kterého se každý milerád strefoval. Každá soutěž Miss po celém světě má část, ve které musí dívky odpovídat na nečekané otázky. Všichni občas máme pocit, že vše je předem připravené protože všechny opovídají stejně a jsou hrozně milosrdné a milují celý svět.  Druhý den si na ně nikdo nevzpomene a pokud, tak na část, ve které jsme viděli jejich postavy v plavkách. Caite ale předvedla něco jiného a lidí si jí připomínají i tři roky od osudného večera. 

Caite přichází k moderátorovi a ten jí sděluje, že otázku na její osobu položí herečka Aimee Teegarden. Ta okamžitě bere papír do ruky a Caitlin čte otázku "Poslední průzkumy ukázaly, že pětina Američanů není schopna nalézt USA na mapě světa. Proč si myslíš, že tomu tak je?" Caite je evidentně z míry a sama netuší, jak odpovědět. Souká ze sebe první větu, v které sděluje, že věří v tento průzkum, protože někteří lidé tam venku, v jejich národě, nemají mapy. Je na ní evidentně vidět, jak v duchu zápasí s pocitem, že musí kvalitně odpovědět a zároveň  sdělit klišé, kterým se Missky zavděčují porotě. Totálně odbočuje od tématu a nevázaně navazuje odpovědí ve stylu, že v JAR a Iráku by měly mít děti stejný přístup ke vzdělání, jako v USA. Třikrát řekne ehm a pokračuje umělou prosbou o pomoc Jižní Africe a pomoc Iráku a dalším asijským zemím, aby jim USA zajistilo kvalitní školství a všichni společně vybudovali budoucnost pro jejich děti. V sále je hrobové ticho a moderátor se zadržovaným smíchem děkuje za odpověď. Řeklo by se, že to není nic hrozného, pokud někdo sledoval Českou Miss, nebo Miss České republiky, musel si vyslechnout mnohem debilnější odpovědi. Z Caite se ovšem stává senzace a ona sama je novodobým symbolem hlouposti. 

Caitlin Upton

Hned v první epizodě 16. řady už má Caite problém se svojí osobou. Jeden tým jí bezpečně poznává a svěřuje se ostatním s jejich znalostí situace. Caite je hned první hodinu v závodě považovaná na hloupou a musí se vyrovnávat se spoustou narážek na její IQ. Asistuje jí její o osm let starší přítel Brent, který o ní tvrdí, že není vůbec tak hloupá jak si každý myslí a chtějí společně dokázat, že to byl jen úlet a může za to její mluvná povaha, která nejdříve mluví a pak o tom přemýšlí. Povede se jim dokázat, že nejsou hloupým párem modelů, nebo snad vyhrají celý závod a odnesou si milion dolarů? Stáhni si u nás tuto řadu a zjisti to!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Fandili jste Brentovi & Caite?

ANO 32.7% (36)
NE 51.8% (57)
tuto řadu jsem neviděl(a) 15.5% (17)

Komentáře

1 gogo gogo | 4. listopadu 2010 v 20:10 | Reagovat

kdo by se jeji odpoved chtel podivat tak tady: http://youtu.be/lj3iNxZ8Dww

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.